Draugai - būdami skirtingi, papildo vienas kitą

2010.11.11 GintaG
  • 245
11
Draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
matos kad draugu neturit, jei sakot kad cia sudas XD
#8 grow up dude, eik pasilaizyk su kuo nors ar pasipjaustyk ar siaip ka nors veik, nes kaip matau sedi ir lauki kada kokia nors "demotyvacija" kad pakomentuot galetum XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
reik uždraust bobom lankytis demotyvacijoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Sutinku ;) Lb faini :) O tie kurie nesupranta sito tai geriau ir nrasykit kad cia sudas. Tik Besmegeniai sitaip sako ;///
Rocknroll 5704    
VA VA its so fuckin true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
sudu kruva nahui cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
#5 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Pzda kaip demotyvuoja, eina nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
ta bezdzione papildys draugo skrandi :D
Ex02r 5706    
geri draugai, kol neužauga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Motyvacija. Wow.
Brigita 5706    
Tiesa, užskaitau :)
Grįžti į viršų