vargsai sunys jiem jau sakes ;) nukentes ju nosytes :D :P
Drąsa - Didžiausia, kai nebėra kur trauktis
Anonimas
5644
Anonimas
5697
Viskas normalu paprasti instinktai....ispraustas i kampa bet kuris gyvunas puls nors ir nera sansu nugalet...
Anonimas
5698
Nevykusi antraštė ir komentaras po ja. Dažniausiai tokiais atvejais kaip tik drąsos nebelieka.
Anonimas
5698
Piratai :)
Anonimas
5698
8# ir 6# best ;D
Anonimas
5698
#8 best! ;D
Anonimas
5698
#8 cia taj pizdec geriausias demotyvacijos komentaras :D
Anonimas
5699
#8 Ir pažiūrėti, kokia šiuo metu ten vandens temperatūra ;D
briedis01
5699
#8 :D
Anonimas
5699
:(
Anonimas
5699
dabar jam reikėtų išsitraukti savo išmanųjį telefoną
Anonimas
5699
Seip tai turint galvoj kad kates miklesnes uz sunis jis tuo krastu dabar pyst ir soktu i sona, ir nubegtu :D
Anonimas
5699
Jis issitrauks savo ismanuji telefona ir paziures kada jo seimininkas jam ides valgyt, nes tai yra zymiai svarbiau negu tai kas ivyks...
gretagreat28
5699
Nu jo, tada jau kas bus tas.. :D
Anonimas
5699
dabar tas katinas paims ir nudes visus su savo usu galia :D
Anonimas
5699
faaaaaaaaaail
Anonimas
5699
varg..., o ne vark... :?
prikolas
5699
varksas ;(
|

