vargsai sunys jiem jau sakes ;) nukentes ju nosytes :D :P
Drąsa - Didžiausia, kai nebėra kur trauktis
Anonimas
5643
Anonimas
5696
Viskas normalu paprasti instinktai....ispraustas i kampa bet kuris gyvunas puls nors ir nera sansu nugalet...
Anonimas
5697
Nevykusi antraštė ir komentaras po ja. Dažniausiai tokiais atvejais kaip tik drąsos nebelieka.
Anonimas
5697
Piratai :)
Anonimas
5697
8# ir 6# best ;D
Anonimas
5697
#8 best! ;D
Anonimas
5697
#8 cia taj pizdec geriausias demotyvacijos komentaras :D
Anonimas
5698
#8 Ir pažiūrėti, kokia šiuo metu ten vandens temperatūra ;D
briedis01
5698
#8 :D
Anonimas
5698
:(
Anonimas
5698
dabar jam reikėtų išsitraukti savo išmanųjį telefoną
Anonimas
5698
Seip tai turint galvoj kad kates miklesnes uz sunis jis tuo krastu dabar pyst ir soktu i sona, ir nubegtu :D
Anonimas
5698
Jis issitrauks savo ismanuji telefona ir paziures kada jo seimininkas jam ides valgyt, nes tai yra zymiai svarbiau negu tai kas ivyks...
gretagreat28
5698
Nu jo, tada jau kas bus tas.. :D
Anonimas
5698
dabar tas katinas paims ir nudes visus su savo usu galia :D
Anonimas
5698
faaaaaaaaaail
Anonimas
5698
varg..., o ne vark... :?
prikolas
5698
varksas ;(
|

