"raiskiai rasyti" nu jo......
Dr. Hauso ekipa - turbūt vieninteliai gydytojai planetoje, gebantys raiškiai rašyti
Anonimas
5807
Anonimas
5808
Jie didziosiom raso tai ir perskaityt galima :D bet siaip labai geras :D
Anonimas
5808
gal 'aiškiai rašyti'? :D
Anonimas
5808
Jo, čia tai tiesa. Bet paaiškinkit man kaip galima "raiškiai rašyti"? :D
Othelo
5809
Aciu, kad pasakei akivaizdzia tiesa... :D Genijau.. :D
Anonimas
5809
Jie ne gydytojai. Jie aktoriai.
Othelo
5809
reikejo, vietoj ekipa, parasyti daktaro hauso įgula.. :D
Anonimas
5809
visiska nesamone!!!
Anonimas
5809
Na, taip yra todėl, kad medicinos krypties studentai 10 metų sėdi paskaitose ir praktikuoja greitąjį konspektavimą. Kitu būdu neįmanoma spėti susikonspektuoti visos medžiagos, o daktarais juk visi nori būt..
Anonimas
5809
raiskiai kalbama kartais ne, o aiskiai dailyrasciu rasoma xD
Anonimas
5809
pritariu, va kaip tik šiandien pažymą mokyklai iš gydytojos pasiėmiau, tai nixuja nesuprantu, ko ten prirašė :D
Anonimas
5809
Teisybe :D
Amber
5809
;D
Anonimas
5809
ekipa? wtf :D?
Anonimas
5809
#3 lotyniskai tik vaistu pavadinimus raso, ligos pavadinima raso tik raidem dazniausiai o visa kita lietuviskai. dar kai kuriu galima perskaityt kazkiek, bet tikrai ne viska. daktarai ir patys nesuskaito kito daktaro rasto dazniausiai uz tai visad kai nusiuncia pas kita daktara tas klausia " nu tai kuo skundziates "
Anonimas
5809
nu jo uz gydytojus 5 metu vaikas nemokantis rasyt tai suprantamiau paraso :D
Anonimas
5809
...bet ir jie tėra tik aktoriai.
Spameris
5809
Čia žiauriai geras, nes šiaip kai poliklinikoje parašo taigi nieks nesupranta :D (y)
Anonimas
5809
#3 siaip tai zinok jie visko lotyniskai neraso.. :D O kad issifruot neina tai jo, bent jau kiek bandziau, tai nuo pradzios iki galo perskaityt taip ir nepavyko.. :D
kenguriukas9
5809
isipruoti eina kuo puikiaisia .. tieisog tie zodziai lotyniski ir nesupranti ju
Anonimas
5809
lol geras :D
Gusta-Fang
5809
Jo... Dauguma kai israso koki recepta net issifruot neina.. :D
|

