Dr. Hauso ekipa - turbūt vieninteliai gydytojai planetoje, gebantys raiškiai rašyti

2010.07.28 artikrai
  • 115
23
Dr. Hauso ekipa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
"raiskiai rasyti" nu jo......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Jie didziosiom raso tai ir perskaityt galima :D bet siaip labai geras :D
Nuotraukos nėra
artikrai 5813    
sorry! netycia ten ta R raidė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
gal 'aiškiai rašyti'? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Jo, čia tai tiesa. Bet paaiškinkit man kaip galima "raiškiai rašyti"? :D
Othelo 5813    
Aciu, kad pasakei akivaizdzia tiesa... :D Genijau.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Jie ne gydytojai. Jie aktoriai.
Othelo 5813    
reikejo, vietoj ekipa, parasyti daktaro hauso įgula.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
visiska nesamone!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Na, taip yra todėl, kad medicinos krypties studentai 10 metų sėdi paskaitose ir praktikuoja greitąjį konspektavimą. Kitu būdu neįmanoma spėti susikonspektuoti visos medžiagos, o daktarais juk visi nori būt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
raiskiai kalbama kartais ne, o aiskiai dailyrasciu rasoma xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
pritariu, va kaip tik šiandien pažymą mokyklai iš gydytojos pasiėmiau, tai nixuja nesuprantu, ko ten prirašė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Teisybe :D
Nuotraukos nėra
Amber 5814    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
ekipa? wtf :D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#3 lotyniskai tik vaistu pavadinimus raso, ligos pavadinima raso tik raidem dazniausiai o visa kita lietuviskai. dar kai kuriu galima perskaityt kazkiek, bet tikrai ne viska. daktarai ir patys nesuskaito kito daktaro rasto dazniausiai uz tai visad kai nusiuncia pas kita daktara tas klausia " nu tai kuo skundziates "
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nu jo uz gydytojus 5 metu vaikas nemokantis rasyt tai suprantamiau paraso :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
...bet ir jie tėra tik aktoriai.
Spameris 5814    
Čia žiauriai geras, nes šiaip kai poliklinikoje parašo taigi nieks nesupranta :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#3 siaip tai zinok jie visko lotyniskai neraso.. :D O kad issifruot neina tai jo, bent jau kiek bandziau, tai nuo pradzios iki galo perskaityt taip ir nepavyko.. :D
Nuotraukos nėra
kenguriukas9 5814    
isipruoti eina kuo puikiaisia .. tieisog tie zodziai lotyniski ir nesupranti ju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
lol geras :D
Gusta-Fang 5814    
Jo... Dauguma kai israso koki recepta net issifruot neina.. :D
Grįžti į viršų