"raiskiai rasyti" nu jo......
Dr. Hauso ekipa - turbūt vieninteliai gydytojai planetoje, gebantys raiškiai rašyti
Anonimas
5812
Anonimas
5813
Jie didziosiom raso tai ir perskaityt galima :D bet siaip labai geras :D
Anonimas
5813
gal 'aiškiai rašyti'? :D
Anonimas
5813
Jo, čia tai tiesa. Bet paaiškinkit man kaip galima "raiškiai rašyti"? :D
Othelo
5813
Aciu, kad pasakei akivaizdzia tiesa... :D Genijau.. :D
Anonimas
5813
Jie ne gydytojai. Jie aktoriai.
Othelo
5813
reikejo, vietoj ekipa, parasyti daktaro hauso įgula.. :D
Anonimas
5814
visiska nesamone!!!
Anonimas
5814
Na, taip yra todėl, kad medicinos krypties studentai 10 metų sėdi paskaitose ir praktikuoja greitąjį konspektavimą. Kitu būdu neįmanoma spėti susikonspektuoti visos medžiagos, o daktarais juk visi nori būt..
Anonimas
5814
raiskiai kalbama kartais ne, o aiskiai dailyrasciu rasoma xD
Anonimas
5814
pritariu, va kaip tik šiandien pažymą mokyklai iš gydytojos pasiėmiau, tai nixuja nesuprantu, ko ten prirašė :D
Anonimas
5814
Teisybe :D
Amber
5814
;D
Anonimas
5814
ekipa? wtf :D?
Anonimas
5814
#3 lotyniskai tik vaistu pavadinimus raso, ligos pavadinima raso tik raidem dazniausiai o visa kita lietuviskai. dar kai kuriu galima perskaityt kazkiek, bet tikrai ne viska. daktarai ir patys nesuskaito kito daktaro rasto dazniausiai uz tai visad kai nusiuncia pas kita daktara tas klausia " nu tai kuo skundziates "
Anonimas
5814
nu jo uz gydytojus 5 metu vaikas nemokantis rasyt tai suprantamiau paraso :D
Anonimas
5814
...bet ir jie tėra tik aktoriai.
Spameris
5814
Čia žiauriai geras, nes šiaip kai poliklinikoje parašo taigi nieks nesupranta :D (y)
Anonimas
5814
#3 siaip tai zinok jie visko lotyniskai neraso.. :D O kad issifruot neina tai jo, bent jau kiek bandziau, tai nuo pradzios iki galo perskaityt taip ir nepavyko.. :D
kenguriukas9
5814
isipruoti eina kuo puikiaisia .. tieisog tie zodziai lotyniski ir nesupranti ju
Anonimas
5814
lol geras :D
Gusta-Fang
5814
Jo... Dauguma kai israso koki recepta net issifruot neina.. :D
|

