#5 pritariu :D
Dilema - Užeiti ir apsivemti, ar neužeiti ir apsiš..ti
Lamkenustras
5402
Celsis
5561
belekoks juokingas :D aaaa vaaall na aaaaaaaaaaa
Anonimas
5568
vel as per sita demo sikt uzsimaniau :(
Anonimas
5569
Kaiq mane nervuoja tokie dx kurie deda tokias demo, dar idek kazka apshuduota dar geriau bus dx tu
Anonimas
5570
#6 ir beieskodamas apsisiki
GhBlar
5571
Bet kai cia ju tiek daug, tai eini per visus kol randi normalu :D
Anonimas
5571
#3 #4 :D
Anonimas
5571
uzdust tai nereikes nie vemt nei sikt
Anonimas
5571
uzeti apsivemt ir dar pasikt
Anonimas
5571
geriau apsisikt. ;D
elektrikaz
5571
sikti uz jo
|

