Dievas žino - apie Lietuvą

2011.05.21 harmor
  • 359
34
lt, god, may, 21







Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
per mano gimtadieni pasaulio pabaiga EPIC :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
nesenai gi skaiciavo zmones ir pasake, kad lietuvoj yra trys su trupuciu milijono zmoniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
tai kad jau lietuvoj maziau nei 3 000 000 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Lopas ~ 90-metis senukas...susikirto antra karta, ot nesekme... Bet nesijaudinkit, jis ispranasaus dar kada pasaulio pabaiga, tikes ir vel kvaileliai...
darius022 5510    
Tik Lietuviai gyvi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
va kodel dar nemirem. vadinas aplinkui mus visi ismire.
wtf. 5511    
#26 *facepalm*

Pas juos 18.00 bus tada kai pas mus bus 01:00...
sima48 5511    
yes !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
#24 tu debile, turbut amerikonai dabar jau pragare visi ane?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Baisu :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
18 val pagal amerikos laika o pagal lietuvos 1 nakties tai pasaulio pagaiga dar ateina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
likom givi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Dievas visus iszudys, bet nesijaudinkite - jis jus myli...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Pramazinau pasaulio pabaiga=O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
#15 va tut tai retas kiausas ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Taigi pagal statistikos departamento duomenys gyventojų surašymą, užregistruoti 3 045 000 gyventojų panašiai. paklaida iki 2 000 gyventojų gali būt. Tai vat dar yra tie 3milijonai lietuvoi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Jezus! jezus praejo gatve!!! Tikrai pasaulio pabaiga... o gal cia nuo alaus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
kodėl šeštadienį??????? geriau pirmadienį būtų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
lietuvoj jau senai neber 3mln. kausai emigravo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
:D 3mln:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
damn, net 18os nesulauksiu. :)
wtf. 5511    
Po 5 menesiu pabaiga o siandien 2% zmoniu bus paimti i dangu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
#6 anglu mokykis..... after - poto/veliau
wtf. 5511    
#8 Pats pagalvok, patiki kad bus pasaulio pabaiga, eini i baznycia, meldiesi ir pabaigos nebuna? Ar liktum baznycioj? Pasaulio pabaigos tai tik panikos ir pinigu darymo priemones.
povilasq 5511    
xD
storuliukas 5511    
Mano nuomone, pasaulio pabaiga "tikintieji" isgalvojo tam, kad pritrauktu daugiau zmoniu tiketi. Nes siuo metu vis maziau zmoniu tiki religija, todel baznycia gauna maziau lesu. Reikia suktis krizes metais .
storuliukas 5511    
Kartais ne sitas, tiesiai sviesiai pasakius - lopas, 94 pranasavo pasaulio pabaiga ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
dfg ten parasyta after, t.y. prieš tai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
seip ce parasyta kad po 5 menesiu nuo sios dienos tai tik spalio 21 diena bus pabaiga pagal tai ka jie raso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
nevisus paiiimsi (pvz seimo neims)
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5511    
Patiko šitas :)
anapilot 5511    
ou jee mes isgelbėti:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Sitas tai geras
Grįžti į viršų