miego.....
Dievas sukūrė miegą... - Velnias-žadintuvą...
Anonimas
4857
Anonimas
5668
Deze alaus, o poto bus ir tu mergu... :D
Anonimas
5710
arba atvirksciai ;/
Anonimas
5711
#4 man irgi atrodo kad tajp turetu but :)
Qumka
5716
blet... nedaeina? nekomentuok.
Anonimas
5716
Čia bb, kokia čia demotyvacija. Čia beveik viskas motyvuoja idiotai. ^^
Anonimas
5716
Tai , kad velnias juk gundytojas malonumais... Tai manau jis ir dave mum miega, o dievas padla nori kad dirbtume :D Atsidaves dievui kure sia demotyvacija matomai :D
bbaxas
5717
turetu but: Dievas sukūrė miegą, o velnias darbą, kuris prasideda 8:00 ryte.
Anonimas
5717
Gal Velnias miega, o Dievas zadintuva?
Anonimas
5717
velniui prireike 6.5 mlrd metu , kad sugalvotu kaip sugadinti miega(dievo kurini)
Anonimas
5717
Dievas siuntė mums kančias, kad mes pajustume tikrą laimę.
Anonimas
5717
Velnias ne ant tiek ziaurus kiek dievas.
|

