Kodėl nesąmoninga? Religija/tikėjimas tikrai nėra geram žmogui privalomi dalykai, o jeigu tu stengiesi būti geras kitiems tik tam, kad užsitarnautum vietą pomirtiniame pasakų pasaulyje, esi amoralus egoistas.
Dievas - Nėra reikalingas, norint būti geru žmogumi
Anonimas
4910
Anonimas
5079
as labai pritariu Remigijui Jakučui teisingai pasakyta
Samurai_Soul
5102
Nesąmoninga tiems,kas jos nesupranta.#5
Anonimas
5102
Nesamoninga demo... ir #4 (Y)
Anonimas
5102
Demo kūrėjas tikriausiai nesuvokia, kad pradeda pats brukti kitiems savo nuomonė.
Geras_Iksas
5102
įsakymų" , kurie turĖJO simbolizuoti.. pabaigoj tikejausi kazkokio super wau. neisbaigtas paveiksliukas asmeniskai man.
Bwallace
5102
7'tas abejok viskuo , abejojiu ir sia demotyvacija :D
Anonimas
5103
6tas.lietuviai juo visiskai nesinaudoja
|

