Na būna būna.. ;p
Diagramos - jos niekada neklysta
Anonimas
5822
Anonimas
5823
konkreciai cia :D atitinka realybe ir jokia moteris man to nenuneigs ;)
Jurate-
5823
o taip:D:D:D:D:D
Anonimas
5823
hau atsibodot su tais filmais , #3, bent jau neisdurinek, vistiek nieks nepatikes
Anonimas
5824
#6 nu nepasakyciau kad taip yra
Anonimas
5824
tiesa manau :D
MldC
5824
jooo, tiesa
n3xt
5825
kas tiesa, tas ne melas :D
Anonimas
5825
#9 +5 ;D
Anonimas
5825
moteris dalykas keistas, bet vistiek l mes jas mylim ir gerbiam :D
Anonimas
5825
#5 nu tik nereikia, zomus siaip sau neverkia, tiesiog kartais tie dalykai, kurie vieniems atrodo svarbus, kitiem buna absurdiski.
Dvi
5825
geras geras šitas ;D
cigo
5825
#5 teisybe... del kiekvieno sudo zyze ir verkia.
Anonimas
5825
Nesupras nes jos paprastai buna beprasmes...
Anonimas
5825
moteris turi del ko verkti bet nebutina kitiems zinoti del ko vistiek nesupras ju asaru
Pasilik
5825
Bet geras.
Anonimas
5825
buvo
|

