#10 Išlydė :D
Detalės - daug ką keičia!
Edvass
5203
Anonimas
5556
fake
Anonimas
5560
#14 būna laikas iš kitų šaipytis, bet būna laikas knygą paskaityti ir smegenis iššsimazgoti su dezinfekciniu muilu! pritariu #10
Anonimas
5646
#10 kokie križiukai? google įsijunk ir parašyk "kaip išsigydyt nuo debilizmo"... nevykelis
Anonimas
5646
#8 Teisingai, Hiuston, we have a problem. ;D
Anonimas
5660
:D
Anonimas
5689
#10 kiek galima nusisnekinet??? lol :D
Anonimas
5761
Esme, kad nenusileido i menuli niekas :) Kur kryziuka matos nuotraukoj, ju buna daug nes ant linzes ar kazko fotoaparate buna mechaniskai padarytos, paziurekit google foto is menulio pamatysit, kad kiti kriziukai buna uz astronautu, netgi tos pacios veliavos, kazkuriam kame, vienas kriziukas yra uz veliavos, skubejo:)
Anonimas
5762
bardakas ;D maladec, gera smeigei
Anonimas
5834
#6 Aha, Hiustonas mėnulyje vėliavą smeigė, o Armstrongas valdymo centre sėdėjo...
graffitis
5835
#5 pleveseuoja, ir dar net ilgiau nes nera oro pasipriesinimo
Anonimas
5835
Ji plevesuoja del to nes ja ismeige ir taip išjudino, o kadangi ten nera deguonies ir ten vakumas, tai užtenka mažos energijos, kad ji ilgai ilgai judėtų.... Per mitų griovėjus tas buvo ir įrodė, kad gali plevesuoti vakume ilgai, be jokio vėjo, jei ją kas nors pajudino, kaip tai padarė Hiustoans įsmeigdamas ją....
Anonimas
5836
dar viena prikola galima iziuret , tai kad veliava plevesuoja o menulyje nera vejo nes nera atmosferos! ;D
Anonimas
5837
Fail!
Anonimas
5837
Siaip visai juokinga, bet matos kita ten veliava..
Anonimas
5837
buvo jau krv
Anonimas
5837
;D
|

