Detalė - gali sugadinti visą vaizdą.

2011.03.08 Aidas220
  • 233
36
Detalė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
pagrazina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
cia photoshop'as,nes tai neimanomas atsitiktiumas. isiziurejus geriau, i striuke, tailabaigerai matosi,kad atkopintas vaizdas nuo kito pes vaizdo. tiesiog iskirpo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Kas čia juokingo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Prikolas tai geras, bet sugadino nuotaika tokie komentarai kaip "fake", "phptohop ir pns...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
PS debile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
FS
THEKaroliukasz 5585    
Pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
pzdc gal po kokiu 3min supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#25 FAIL ;D
Nuotraukos nėra
rmcoo 5585    
Šaunu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Kokia cia ta detale ? ;///
Mivo. 5585    
#21 man tas pats buvo ;D
Nuotraukos nėra
TavoDraugas 5585    
#12 pats užsivardines "gay.." FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#21 pzzz. žvengiu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
As galvojau,kad cia cigonas gadina vaizda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
pas dieda truksta pilvo dalies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Iskart pastebejau tarp tu bx xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#17 kol neparasei nepamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
galvojau tai tas kruties pavidalo kalnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
PHOTOSHOP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
jezau, koks skirtums a photoshops a ne, nu kukie esat jus lietuve, visur ižvelgat tik bloga, nu jug asijuokit:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
fake and gay
prodigy 5586    
kokia 15 sekundziu ieskojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
fake and gay
pati_paciausia 5586    
Tik paskaičius komentarus pamačiau "detale" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
buvo . ;D
Teenagor 5586    
110% fake ;) bet +..
Figo1393 5586    
6 gi pazek locheli jie susiglaude ir tarpo ner :D Gudrocius
Leezash 5586    
Čia tai pz... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Visi, kas sakot jog tai montazas "photoshop" ir pns. tikriausiai niekada nedirbot su tokiomios programomis, nes visiskai nusisnekat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Jeigu neuztenka aiskumo ,kad cia photoshop ir tau reikia pasirodyti ,kad esi isskirtinis tai nemanau ,kad lieki toks isskirtinis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Jo, labai dirbtinai atrodo. Ypač iš tolo šviečias ;D
Figo1393 5586    
paint
Nuotraukos nėra
Mr.Ugly 5586    
Pažiūrėk tarp vyrukų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
kokia gi detale?
Grįžti į viršų