Depresija - Lengviausias žodis, kai nežinai, kas su tavimi darosi.

2010.11.18 fosr
  • 149
9
depresija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
man shizofrenija .. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
As tai sakau viduriu uzkietejimas kapitalus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#3 #7 pritariu:D
Rocknroll 5696    
is taves darosi emo
gretagreat28 5697    
Geras... :OO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
#4 nevaikas pasilaikyk savo patirti sau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Jei nezinot kas su jumis darosi, kaip jums depresija, tai kaip bus paranoja tai siksyt plitom.. Suaukyte vaikai pries kurdami demotyvacijas..
Nuotraukos nėra
Jack 5697    
#1 ne...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Norejai pasakyt "Paranoja"?
Grįžti į viršų