Dėjai ant jos? - O dabar įsivaizduok, kad po valandos ją partrenks mašina. Mirtinai.

2011.02.03 Froggy
  • 385
90
Dėjai ant jos?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5364    
Kas tokius šūdus sugalvoja. čia demotyvacija o ne kažkoks emošnikų kampelis, kas per moral fagotai
Nuotraukos nėra
radikulitas 5585    
o as dejau ant taves šūdo gabale kuriam svarbu yra tik jis pats ,man gaila tavo mergos ir t.t vaiku .. , dvasios ubagas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
dėjau ant tokių emotyvacijų. gal mašina galėtų nutrenkti ir visus tokio pobūdžio šlamšto kūrėjus? mirtinai...
Nuotraukos nėra
kosmonautas 5610    
tai jai jau dedi tai viskas , taves nebekanalina jos venerines bedos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
as kaip pagavau tai noreta pasakyti kad pasiuntei drauga ar drauge ir jai kas atsitiktu ir butu tavo paskutiniai tokie zodziai bet siap ziaurus fail 5oko lygio
Mimi 5616    
Taip sako tik is pykcio ar nusivylimo,is tiesu jeigu myli bijotu prarasti,butu siaubingai skaudu netekti artimo,mylimo zmogaus..
Mimi 5616    
Taip sako tik is pykcio ar nusivylimo,is tiesu jeigu myli bijotu prarasti,butu siaubingai skaudu netekti artimo,mylimo zmogaus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
EPIC FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Ant šitos iš demo tai tikrai dėjau...
Nuotraukos nėra
baaldas 5619    
dejau
Dariukas 5620    
bbd vistiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
emo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#31 Pritariu tau!! Bet nera ko tiketis kai cia renkasi vieni vaikai (13-20m) Tai tik vejai galvoje o ne santykiai.
Demotyvacija tikrai gerai,privercia pamastyti ,kad reikia branginti mylima zmogu (nesvarbu ar tai mergina,vaikinas,brolis,sesuo ar mama) kad kiekviena praleista akimirka gyvenime gali buti paskutine,nes niekada nezinai kas nutiks....O tokio netekties skausmo niekam nelinkeciau patirti
Nuotraukos nėra
Nevok 5620    
#68 mr obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
NU DAR TOKIOS APGAILETINOS EMOTYVACIJOS NESU MATES DEJAU!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
wtf? idomu butu pamatyti zmogu kuris sukure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
"mirtinai partrenkė' nuff said
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
sudas o ne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
tegu trenke vis smagiau :) ;) :*** *
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Cia nebe demotyvacijos.. Jausmu/emo klubas pasidare.. Pieva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
nesuprantat demotyvacijos. tarkim jus paliko vaikinas/mergina. sau irodinejat kad zmgus nebuvo manes vertas ir taip toliau, kad man jau px ant jo. tegu daro ka nori, jau viskas baigta. o taip ima ir atsitinka kokia tai nelaime, ir tada jus suprasit kad nixuja ant to zmogaus ne px.
Nuotraukos nėra
Nevok 5623    
apgailetina demo
povilasq 5623    
#61 is meslo bent trasa, o čia šiaip šlamštas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#65 :D
Nuotraukos nėra
adamkus123 5623    
dar ateiciau ir suspardyciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
nusileisiu iki demo lygio ir atsakysiu i klausima : nuvaziuociau i ivykio vieta ir pulciau ieskoti to ka padejau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Galia kai bent kokį žmogų kurį pažysti nužudo, kad ir priešą, kvaila demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
eik tu sau . dabar emo apsiverk . soo kad nutrenkė? ūra ūra reik sakyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
dejau!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Vistiek px ;D
Ar traukinys ar masina nutrenktu. koks mano reikalas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Tiek ir tesugebat pasakyti,kad moters vieta virtveje,na o tokiu kaip jus vieta - siukslineje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
EEEMMOOOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
demo tikrai geras :D komentarų dar geresnių yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#54 :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
jei taip ivyktu, sakyciau pati kalta, kad paliko virtuve be leidimo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
moralas tame- jai reikia ne po gatves vaiksciot, o virtuvej valgyt gamint. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
atnesciau krepseli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
kokia lieva demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
TAi visvien ne tavo kalte ,o vairuotojo arbo jos pacios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
o cia sita chuine panom negalioja? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
so?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
stipriai.
indigokid 5623    
oo dieve po 143 dienu visdelto ja patvirtino? why?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
manau norėta pasakyt, kad vaikinams vieną dieną būna px mergina,kitą diena jau nebe.reikia vertinti ką turi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Ot ne px! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
#39 RESPECT!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
mldc pacanas :D#39
(50-90)
Grįžti į viršų