Debug'inimas - Prisimink laikus, kai nebuvo IDE

2009.12.19 care
  • 88
16
Debug'inimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Durniai , IDE senoviška jungtis, dabar vietoj jos populiariau yra SATA, tiesiog su IDE visokius drive'us galima jungt, hardus, dvd ir t.t
Kira 5844    
Tj pl kas tas debug? :D Nes seip kas IDE tai suprantu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
kazkokiu cia noliferiu sneka nesuprantu :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
kreipimasis i idiotus,
Jei nezinote apie tai nieko geriau savo runkeliskumo nerodykite.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
NoLifer'iai manau nesupras kas IDE...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5971    
apie perfokortas tikrai ne visi žino, vardas nusišneki. pvz aš sužinojau tik univere - jei būčiau pasirinkus kitą pasirenkamąjį dalyką, būčiau sužinojus tik prieš kelias sekundes :D
pawelek 5998    
Pritariu J.
Cia programuotojai daro noliferius, nes jie sukuria tas aplikacijas :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
tai nachui ziuri jei nepatinka? No life'riai tai yra gameriai arba tokie kur prie one.lt sedi. Programuotojo nepavadinsi no liferiu, nes jis is tikruju kazka daro. Ne taip kaip jus uteles, kurie temoka tik kritikuot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6014    
cia geek humor
Nuotraukos nėra
Anonimas 6017    
internetinis karys :D tei ten tavo ft ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6024    
Ka? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6025    
matosi, kad dar mazas vaikas esi ir nezinai kas yra perfokorta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6026    
Kas tas IDE?
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
pats nu noliferis lopeta tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
Noliferiai supras...
Nuotraukos nėra
Anonimas 6031    
KA ?
Grįžti į viršų