vadinas visus dvylika metu buvau chulligane :D
Dažniausiai kampe stoviu...
Anonimas
4751
Anonimas
4752
#3 Taip būna vidurinėse, kur silpnapročiai mokiniai pastoviai sulaužo kriauklės kraną.
wiruzzz
4752
per matę buvau autisto vietoj bet vėliau persėdau į slaptų tinginių vietelę
Anonimas
4753
Kibiras su vandeniu. WTF
Anonimas
4754
Autisto per kontrus visada pusiau moksliukas
Anonimas
4754
kazkaip neivienas neatitiko
|

