tik durnelis taip gali pasakyti
Daug lengviau pasakyti - ' VISKAS YRA GERAI ' negu aiškinti, kodėl norisi trankyti galvą į radiatorių
Anonimas
5627
Anonimas
5630
:D:D:D šitas neblogas, nors ir emo, bet juokingas bent :D
Anonimas
5630
wow. kaip originalu. dėti tą patį 100 kartų.
Darkeden
5631
o gal geriau galva i siena? xd
Anonimas
5631
xd
Gr.Inesa
5631
Tiesa..
nr789
5631
blah blah blah, buvo 110 kartų.
Anonimas
5631
#15 Todel einame kasdien i ta emo susiburima ir ziurim kas naujo, nors tai ir visiskas slamstas.
Anonimas
5632
visa sita lietuviu demotyvacija kazkoks globalus emo susiburimas :) visiskas slamstas
Anonimas
5632
tas gers
rutaxD
5632
tu pats patrankyk galva i radijatoriu ,demotyvatoriau, o tada rasyk savo kurtas demotvacijas
Anonimas
5632
#9 - 120 tikriausiai
etuveI
5632
buuuvooo . kam kopint, būkit originalesni.
Anonimas
5632
Arba tokias pat kisa arba su ta pacia mintim.
SavageDog
5632
jau kokia 20ta tokia pati.
Anonimas
5632
pamaciau ir nuleidau
Vanagas
5632
buvoooo
Anonimas
5632
buvo.;\\
Anonimas
5632
#3 Tu esi esi bobiška nesamonė. O štai demotyvacija yra viena iš tų kurią verta vadinti demotyvacija.
Anonimas
5632
vel sitos bobiskos nesamones
bellissima
5632
buvo ;))
Anonimas
5632
jooooooo...tikrai....
|

