Daug lengviau pasakyti - ' VISKAS YRA GERAI ' negu aiškinti, kodėl norisi trankyti galvą į radiatorių

2011.01.25 olalavivi
  • 381
22
Daug lengviau pasakyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
tik durnelis taip gali pasakyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
:D:D:D šitas neblogas, nors ir emo, bet juokingas bent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
wow. kaip originalu. dėti tą patį 100 kartų.
Darkeden 5631    
o gal geriau galva i siena? xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
xd
Gr.Inesa 5631    
Tiesa..
nr789 5631    
blah blah blah, buvo 110 kartų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
#15 Todel einame kasdien i ta emo susiburima ir ziurim kas naujo, nors tai ir visiskas slamstas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
visa sita lietuviu demotyvacija kazkoks globalus emo susiburimas :) visiskas slamstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
tas gers
Nuotraukos nėra
rutaxD 5632    
tu pats patrankyk galva i radijatoriu ,demotyvatoriau, o tada rasyk savo kurtas demotvacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#9 - 120 tikriausiai
Nuotraukos nėra
etuveI 5632    
buuuvooo . kam kopint, būkit originalesni.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Arba tokias pat kisa arba su ta pacia mintim.
SavageDog 5632    
jau kokia 20ta tokia pati.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
pamaciau ir nuleidau
Vanagas 5632    
buvoooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
buvo.;\\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
#3 Tu esi esi bobiška nesamonė. O štai demotyvacija yra viena iš tų kurią verta vadinti demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
vel sitos bobiskos nesamones
bellissima 5632    
buvo ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
jooooooo...tikrai....
Grįžti į viršų