Darykit ką norit - Bet degtinės neatiduosiu!

2011.02.15 Mazvydas
  • 226
9
rusijos,vien,protu,nesuprasi







Magonis 4842    
:D:D::D
NandP 5611    
Tai jau juk susimokejos už šildymą iš pensijos jau degtinės nebenupirksi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Meanwhile in Russia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#4 Facepalm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Pedo bear už nugaros :D
CaBoom 5612    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Zymes NICE ;)*
Nuotraukos nėra
aferisteee 5612    
:D babcka
Hug 5613    
blem, ta Meska... xD
Grįžti į viršų