Crap, I won't get answer today :(
Dar negreitai...
bambukinis
5349
bambukinis
5349
ZVP, I NEED TO KNOW :D
Anonimas
5349
O as pagal studentu mainus sedziu ten, kur visus metus diena 30+ buna :P
bambukinis
5349
!!!ZVP!!! :D
bambukinis
5349
Ai, baisu prašyt :D. Gal galėtum, kaip čia pasakius... Ne nu jopapa...- pažiūrėt mano paskutines 5 demo (jas kūriau iš širdies t.y. aėdėjau iki sugalvojau) ir pasakyt, kiekvienai bent po vieną pastabą - aš kaupiu patarimus ir stengiuos juos susidėt į makaulę :)
zvp
5349
Labas, kuo galiu padėti? ;)
bambukinis
5349
ZVP, labas
Anonimas
5349
kaip gaila praejusiu atostogu
Anonimas
5349
o man px as ir dabar su draugais smagiai leidziu laika nereikia man tos vasaros
zvp
5349
#4 O Tu tai labai jau dajo*nutas tokius komentarus rašyt?
Anonimas
5349
Suka nidajobnuta, tokias nesamones kuria
Spameris
5349
Ačiū gaidy, paguodei.
Anonimas
5349
pirma sulauksiu ziemos ,kaledu, nu tada tik vasaraa galvoj bus
Anonimas
5349
Nostalgija...
|

