Crap, I won't get answer today :(
Dar negreitai...
bambukinis
5347
bambukinis
5347
ZVP, I NEED TO KNOW :D
Anonimas
5347
O as pagal studentu mainus sedziu ten, kur visus metus diena 30+ buna :P
bambukinis
5347
!!!ZVP!!! :D
bambukinis
5347
Ai, baisu prašyt :D. Gal galėtum, kaip čia pasakius... Ne nu jopapa...- pažiūrėt mano paskutines 5 demo (jas kūriau iš širdies t.y. aėdėjau iki sugalvojau) ir pasakyt, kiekvienai bent po vieną pastabą - aš kaupiu patarimus ir stengiuos juos susidėt į makaulę :)
zvp
5347
Labas, kuo galiu padėti? ;)
bambukinis
5347
ZVP, labas
Anonimas
5347
kaip gaila praejusiu atostogu
Anonimas
5347
o man px as ir dabar su draugais smagiai leidziu laika nereikia man tos vasaros
zvp
5347
#4 O Tu tai labai jau dajo*nutas tokius komentarus rašyt?
Anonimas
5347
Suka nidajobnuta, tokias nesamones kuria
Spameris
5347
Ačiū gaidy, paguodei.
Anonimas
5347
pirma sulauksiu ziemos ,kaledu, nu tada tik vasaraa galvoj bus
Anonimas
5347
Nostalgija...
|

