Dailė - Vienintelė pamoka, per kurią nesinori piešti

2010.03.22 Alfonsas
  • 274
28
daile,piesimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
Va cia ir pasigincysiu, visada per daile daugiausiai pripiesiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
butent . kitu pamokų sąsviuniai visi išpaišyti o dailės tuščia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
true, true ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Geraaas .;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
labai geras. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
geeras šitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Labiausiai noris piesti per matieka, liausiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
TRUE
Kristea 5867    
Šitas geras ;D* +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
so true
chzarija 5890    
as megstu piesti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
jo:D
J0keris 5929    
Tiesa;D
Zhaniukas 5930    
Super pataikė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Užskaitau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
;D cia tiksliai i desimtuka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
Cloudmaker - sakoma mano "arkliukas", o ne "šuniukas" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
geras :)
cloudmaker 5941    
O man dailė kaip tik ta vieta, kurioje paima noras piešti - tas dažų kvapas, bendra veikla ir teplionės 'mano šuniukas' :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
100% tiesiai į taikinį :D
Nyctereutes 5941    
antilop, kuo tau ta nuotrauka nepatinka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
Mintis gera. Nuotrauka netinka.
J0keris 5942    
+5
Pokstininkas 5942    
True, true :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
Tikrai taip, ypač kai reikia piešti tai ko visai nenori.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
uzskaitau
Grįžti į viršų