Va cia ir pasigincysiu, visada per daile daugiausiai pripiesiu.
Dailė - Vienintelė pamoka, per kurią nesinori piešti
Anonimas
5516
Anonimas
5769
butent . kitu pamokų sąsviuniai visi išpaišyti o dailės tuščia ;D
Anonimas
5770
true, true ;D
Anonimas
5771
Geraaas .;D
Anonimas
5835
patiko :D
Anonimas
5843
labai geras. :)
Anonimas
5851
geeras šitas :D
Anonimas
5863
Labiausiai noris piesti per matieka, liausiu :D
Anonimas
5863
TRUE
Kristea
5867
Šitas geras ;D* +5
Anonimas
5870
so true
chzarija
5890
as megstu piesti
Anonimas
5895
jo:D
J0keris
5929
Tiesa;D
Zhaniukas
5930
Super pataikė ;D
Anonimas
5940
Užskaitau. :D
Anonimas
5940
;D cia tiksliai i desimtuka :D
Anonimas
5940
tiesa
Anonimas
5941
Cloudmaker - sakoma mano "arkliukas", o ne "šuniukas" :)
Anonimas
5941
geras :)
cloudmaker
5941
O man dailė kaip tik ta vieta, kurioje paima noras piešti - tas dažų kvapas, bendra veikla ir teplionės 'mano šuniukas' :)
Anonimas
5941
100% tiesiai į taikinį :D
Nyctereutes
5941
antilop, kuo tau ta nuotrauka nepatinka?
Anonimas
5941
Mintis gera. Nuotrauka netinka.
J0keris
5942
+5
Pokstininkas
5942
True, true :]
Anonimas
5942
Tikrai taip, ypač kai reikia piešti tai ko visai nenori.
Anonimas
5942
uzskaitau
|

