:-D
Dabar supratau ... - ...ką matematikos mokytoja turėjo galvoje, kai sakė, kad Universitete tu mirsi
smiless
5677
Nellita
5677
:D
Anonimas
5722
#32 Pats tu ir fizika :D
Mantukas
5732
Universitete vien teorija ir tokia nesamone
Anonimas
5733
#33 pilnai pritariu!
Anonimas
5780
Cia fizika, o ne matke. :D :D :D
Anonimas
5782
Matematine analize : ) sweet.
Anonimas
5786
Mmmm. Matematika....
Genijus18
5791
Jaučiu universitete man patiks... :)
Anonimas
5794
#27 ++++
Anonimas
5811
nkd sau nekvarsinu galvos del matkes, jei nemoku tai ir neismoksiu, ypac kai mokytojai uzpisa kai sako va nk nepasieksi, o tiem dazniausiai ir nuskyla nes tampa kokie atletai, ar dar kas nors. vienu zodziu jei zmogus neturi talento ant mokslo tai nereiskia kad ir kitur toks pat lievas
Anonimas
5825
:D naudosi, jei dirbsi toki darba... ir jie gan pravartus, tam kam reikia... bet ne visiem aisku ;] bet naudoja tikrai daugiau zmoniu, nei manai, karoluk
laukinis1990
5826
Tai kad cia tai tik diferencialai dar...
Anonimas
5830
tai cia da vanduo
DijDu
5834
As jau miriau Matematikoje
Modestas.
5839
nu na..
Anonimas
5842
daznai taip kartoja.
-Viktorija-
5867
#18 aš taip pat manau.
Anonimas
5897
atsakymas slupi kazkur uz lentos rybu...
Anonimas
5902
Gera Demotyvacija.
Anonimas
5904
to z: jo, jei pakliuvai pas Miseviciu >:(
Anonimas
5907
O koks užsipisimas tiek spręsti. Gal čia ir lengva, bet tiek rašyt..;D
Karoliukas
5907
O kam toki dalykai reikalingi mokytis, jeigu tu užaugęs jų nenaudosi????
Anonimas
5909
+
Anonimas
5911
geriau isvis nebutu matkes..
Anonimas
5911
Matematinė analizė. MIF'o informatikų košmaras :)
Anonimas
5912
#9 tik botas i pajegu tj ispresti ... ;/
Anonimas
5912
Univere atsiranda matematika kurioje skaiciu nera :D
Anonimas
5912
botai, o as i matieka stosiu ir cia man DIEVAS
giedriuxxx
5912
aj na nafik man iki tokiu kanciu dar 4 metus laukt :D
Anonimas
5912
Dabar nesupratau... kaip jūs nesupratote, kad čia lengviau nei parašyti šį komentarą...
Vyncas
5913
Lengva: D
Anonimas
5914
cia px parasyta. cia tik formules isvedimas. o kai reik sprest,, nuu nahui . as bent jau , noriu suspardyt ka nors is gudriu xD
Anonimas
5914
patikekit cia dar nekosmosas . mechatronikos fakas baisus .
Anonimas
5914
baisu :D
Anonimas
5915
Sauniai cia :D
Sania
5915
Geras :D
|

