Dabar supratau ... - ...ką matematikos mokytoja turėjo galvoje, kai sakė, kad Universitete tu mirsi

2010.04.19 Happiox
  • 439
37
Dabar supratau ...







Nuotraukos nėra
smiless 5677    
:-D
Nellita 5677    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
#32 Pats tu ir fizika :D
Mantukas 5732    
Universitete vien teorija ir tokia nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
#33 pilnai pritariu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Cia fizika, o ne matke. :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Matematine analize : ) sweet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Mmmm. Matematika....
Genijus18 5791    
Jaučiu universitete man patiks... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#27 ++++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
nkd sau nekvarsinu galvos del matkes, jei nemoku tai ir neismoksiu, ypac kai mokytojai uzpisa kai sako va nk nepasieksi, o tiem dazniausiai ir nuskyla nes tampa kokie atletai, ar dar kas nors. vienu zodziu jei zmogus neturi talento ant mokslo tai nereiskia kad ir kitur toks pat lievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
:D naudosi, jei dirbsi toki darba... ir jie gan pravartus, tam kam reikia... bet ne visiem aisku ;] bet naudoja tikrai daugiau zmoniu, nei manai, karoluk
Nuotraukos nėra
laukinis1990 5826    
Tai kad cia tai tik diferencialai dar...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
tai cia da vanduo
DijDu 5834    
As jau miriau Matematikoje
Modestas. 5839    
nu na..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
daznai taip kartoja.
-Viktorija- 5867    
#18 aš taip pat manau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
atsakymas slupi kazkur uz lentos rybu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Gera Demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
to z: jo, jei pakliuvai pas Miseviciu >:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
O koks užsipisimas tiek spręsti. Gal čia ir lengva, bet tiek rašyt..;D
Nuotraukos nėra
Karoliukas 5907    
O kam toki dalykai reikalingi mokytis, jeigu tu užaugęs jų nenaudosi????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
geriau isvis nebutu matkes..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Matematinė analizė. MIF'o informatikų košmaras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#9 tik botas i pajegu tj ispresti ... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Univere atsiranda matematika kurioje skaiciu nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
botai, o as i matieka stosiu ir cia man DIEVAS
giedriuxxx 5912    
aj na nafik man iki tokiu kanciu dar 4 metus laukt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Dabar nesupratau... kaip jūs nesupratote, kad čia lengviau nei parašyti šį komentarą...
Vyncas 5913    
Lengva: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
cia px parasyta. cia tik formules isvedimas. o kai reik sprest,, nuu nahui . as bent jau , noriu suspardyt ka nors is gudriu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
patikekit cia dar nekosmosas . mechatronikos fakas baisus .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
baisu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Sauniai cia :D
Sania 5915    
Geras :D
Grįžti į viršų