Jai sunku nulipti. galma nimesti ;D
Dabar jau supratau, - kodėl alpinistai sako, kad visada lengviau užlipti, nei nulipti.
Anonimas
5072
Anonimas
5394
kad per tuos papus vargšas veido nepasiekia ;xx
Pirmyn
5397
Uzsiiminejau alpinizmu taj galiu pasakyt kad nulipt sunkiau buna. Ypac tas momentas kai reik pradet leistis. Va o apie sita nulipima taj geriausia nusokt kartu tada ir vel uzlipt norisi :D
Anonimas
5397
siaip daug sunkiau uzlipti alpinistam -.-
Spartasaurus
5397
lova tai ilinkus normaliai , matyt daug sveria tie papai
Anonimas
5398
Bet toki nerealus papai
|

