sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi
Anonimas
5491
Anonimas
5513
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Anonimas
5584
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112
5618
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Anonimas
5714
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
zDon
5720
tiesa ;D
Anonimas
5744
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Anonimas
5745
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Anonimas
5745
aki :D
Anonimas
5745
Kaip pirstu i kai
OoS
5771
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32
5771
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Anonimas
5774
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Anonimas
5780
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Anonimas
5790
Visishkaj teisingai ;]
Anonimas
5809
#42 blemba, rimtai :/
Anonimas
5809
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
helldude
5819
nerukiau ir jau neberukysiu
Anonimas
5823
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo
5832
ir nerukau :P
Anonimas
5849
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Anonimas
5859
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Anonimas
5860
nerūkau :|
Anonimas
5864
aina nx ;D
Kristea
5864
Tiesa tiesa ;D
Anonimas
5865
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Anonimas
5869
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas
5883
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Anonimas
5883
Gryna tiesa ;D
Prancuzasgnk
5885
as ir dabar nerukau
sch
5886
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso
5886
Teisybe :)
chzarija
5887
aha
Anonimas
5902
Sakiau, sakiau... ;(
Linciukas99
5912
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Anonimas
5914
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Anonimas
5919
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic
5923
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Anonimas
5924
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Anonimas
5934
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Anonimas
5934
tiesa :)
Mantas4
5935
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Anonimas
5936
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius
5937
Rūkau ir rūkysiu ;D
Anonimas
5938
nesakiau ir nerukau :D
Anonimas
5938
Sakem ir negersim...
J0keris
5938
www.demotyvacija.lt/impossible-is-nothing-1236650.html
indigokid
5938
;x
Anonimas
5938
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Anonimas
5938
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
|

