Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi

2010.03.22 Anonimas
  • 184
60
cigaretes,rukymas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5513    
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112 5618    
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
Nuotraukos nėra
zDon 5720    
tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
aki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Kaip pirstu i kai
OoS 5771    
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32 5771    
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Visishkaj teisingai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#42 blemba, rimtai :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
Nuotraukos nėra
helldude 5819    
nerukiau ir jau neberukysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo 5832    
ir nerukau :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
nerūkau :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
aina nx ;D
Kristea 5864    
Tiesa tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas 5883    
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Gryna tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5885    
as ir dabar nerukau
sch 5886    
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso 5886    
Teisybe :)
chzarija 5887    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Sakiau, sakiau... ;(
Nuotraukos nėra
Linciukas99 5912    
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic 5923    
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
tiesa :)
Mantas4 5935    
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius 5937    
Rūkau ir rūkysiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
nesakiau ir nerukau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Sakem ir negersim...
indigokid 5938    
;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
(50-60)
Grįžti į viršų