sakydavai kad nerukysi, gryzes namo poto kai su draugais po balkonais dumelio patraukei ir kad kvapo nebutu kelis pakelius Tic-Tac isimetes .
Cigaretės - O vaikystėje sakydavai, jog nerūkysi
Anonimas
5493
Anonimas
5515
Viskas yra cool, nerukau, negeriu, nesisvaiginu, reikia valios turet.
Anonimas
5586
Kai buvau maza sakiau, kad negersiu nerukysiu nevartosiu narkotiku. Ir man pavyko tik liudziu del to kad sesei vos 8 metukai o ji jau ruko
Isvykau112
5621
Turbūt nėra tokio kuris nebūtu to sakęs, aš irgi tą sakiau, bet...
Anonimas
5717
Sakiau, ir ką? Valios turiu ir nerukau.
zDon
5722
tiesa ;D
Anonimas
5746
Seni, geri laikai buvo, Einu parukyt :D
Anonimas
5748
#52 kai ;D dabar visada taip sakysiu ;]
Anonimas
5748
aki :D
Anonimas
5748
Kaip pirstu i kai
OoS
5773
O aš nesakiau ir šieną arba laikraščius rūkydavau :|
ninadalala32
5773
Joo,as ir taip sakiau. O dbr kas? Su draugais visada traukiam..
Anonimas
5776
as ir taip sakiau...kad niekada niekada....
Anonimas
5782
o ash sakiau kad negersiu nerukysiu ir narkotinu nevartosiu, o dabar geriu rukau ir zole putu. :D
Anonimas
5792
Visishkaj teisingai ;]
Anonimas
5812
#42 blemba, rimtai :/
Anonimas
5812
Sakiau, kad negersiu ir nerukysiu, o dabar :D
helldude
5821
nerukiau ir jau neberukysiu
Anonimas
5826
Aš eniau rūkančius keikiau, o dabar pats rūkau :/
minjo
5834
ir nerukau :P
Anonimas
5851
sakiau ka negersiu kaip tevas dar...
Anonimas
5861
ir vis dar tęsiu savo pažadą.:P
Anonimas
5862
nerūkau :|
Anonimas
5866
aina nx ;D
Kristea
5867
Tiesa tiesa ;D
Anonimas
5868
Demotyvacija nera lieva del to jog kai kurie is jusu neruko ;D Aisku rukantys geriau supranta.
Anonimas
5871
jo cia tikrai tiesa.. atsimenu kai kiemo draugas sake kad jo tevai neruko tai ir jis nerukys... bet dabar dumija kaip reikiant..
kasiakas
5886
#30 as kekviena savaitgaly sakau kad nebegersiu :D
Anonimas
5886
Gryna tiesa ;D
Prancuzasgnk
5888
as ir dabar nerukau
sch
5888
sakydavau kad ir negersiu :D
Rimtautaso
5888
Teisybe :)
chzarija
5890
aha
Anonimas
5904
Sakiau, sakiau... ;(
Linciukas99
5914
jai nori tai ir nerukai nors pats nesenai meciau :) #21 pritariu
Anonimas
5916
Nerukau ir dabar... Ir ka?
Anonimas
5921
bandžiau, nebandau, ir nebebandysiu, nes vos nenumiriau...
Heretic
5926
Nesakiau bet rukysiu ! xD
Anonimas
5926
cia dziku ir lervu kiausineliai prideti
Anonimas
5936
sakiau: nerukysiu, negersiu, ir ish viso nesuprasdavau kaip galima weed rukt. Dabar suprantu xD (y)
Anonimas
5937
tiesa :)
Mantas4
5938
Ble... totaliai demotyvuoja, jau gal pusmetis kaip nerūkau, nors kai buvau mažas su seneliu traukdamas nepridegtą sakiau, kad niekad nerūkysiu :-]
Anonimas
5938
grynai tiesa...:D mano atzvilgiu...
Viilius
5939
Rūkau ir rūkysiu ;D
Anonimas
5940
nesakiau ir nerukau :D
Anonimas
5940
Sakem ir negersim...
J0keris
5940
www.demotyvacija.lt/impossible-is-nothing-1236650.html
indigokid
5940
;x
Anonimas
5940
Kartą pabandžiau, taip ir mečiau :)
Anonimas
5940
na kaip sakiau taip ir sakau, tik per tusus nebent pripises papesu bet tik gatavas tai cia nesiskaito :D
|

