Neleid rasyt
Chuck Norris - vaikystė
Anonimas
4775
Anonimas
4776
Tai ką, dabar uždraus rašyti valanda? Užuodžiu diskriminaciją - skambinkit į Strasbūrą.
Anonimas
4776
jau buvo tokia
Anonimas
4776
xa
Anonimas
4776
ll
Anonimas
4776
del to nes pries kelis metus buvo tokia ra-bar-ba-ru mada , kaip dabar panasiai su tais "zvengeu koke valanda" tik tada ra-bar-ba-rus i kiekviena demotyvacija po 50 kart ikisdavo , tai del ir uzdraude ji vartot
Anonimas
4776
chukas ciul-pe
Anonimas
4776
Rimtai neleidzia :D
Anonimas
4776
Kodėl neleidžia rašyti žodžio r-a-b-a-r-b-a-r-a-i?
Anonimas
4776
Matyt r-a-b-a-r-b-a-r-ų užvalgė.
|

