Būtų gerai - jeigu gyventi būtų taip paprasta kaip kempiniukui

2011.03.22 Triksy
  • 361
28
kempiniukas,patrikas,usai,gyvenimas,paprasta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Tikrai taip..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Jam visai nepaprasta... Jis išgyvena dėl savų problemų. Jei vaikiškuos filmukuos nerodo smurto tai tipo jau Be problemų gyvenimas? Bls hit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
tai veliau ateivis is kitos planetos parodys kaip gyvent po vandeniu tai galesi gyvent ka taip nori. ai nors ne cia jau veliau bus po kara.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
pritariu #18 :)
#24 - o kiek tau? gyvenimu džiaugtis nemoki? atsipalaiduoti ir prisiminti vaikystę sunku ir gėda? sunku tau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
demotyvatoriau kiek tau metu ?
Figo1393 5573    
kieciausias filmukas !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
tipo kaip invalidas,,,?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
Tokiais laikais šis filmukas tinka ne tik vaikams, bet ir gyvenimu nusivylusiems žmonėms. :) Man 16, pažiūriu kiekvieną kartą, kai tik turiu laiko.
sudasalmis 5574    
kempiniukas jega
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
#18 Pritariu. Ir dar turbut sitas filmukas wienintelis kuriame nezudoma, nesaudoma ir panasiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
Bet šis filmukas tikrai turi paslėptą mintį, jis netiesiogiai rodo, kaip galima būti visiškai laimingiems, tiesiog gyendamas ir džiaugdamasis gyvenimu. Vienintelis filmukas, kuris parodo, jog paprasti dalykai, gali būti nepaprasti ir teikti džiaugsmo.
AlusDraugas 5574    
#16 Atsiprasau uz savo klaida...Pripazystu kaltas :P

Ai dar seip kempiniukui dar sunkoka gyvent, bet va Patrikui tikrai, kad lengva po**istas jis yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
O man atrodo ne "po jūros", o jūros dugne =S
Aanonimee 5574    
#14 reik sakyt šiaip ne „po jūros“ , o po jūra. :D
AlusDraugas 5574    
Gyvenkit po juros ir jums bus gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
rūkyk žolę
Tipo 5574    
Grynas narkomanų filmukas :D Pamato akmeni, užmeta ant kalmaro namo ir žvengia :D
Karolisus 5574    
ir tureti dauna drauga ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
man rodos patrikui dar paprastesnis gyvenimas :D
Apsiverkit 5574    
Čiūr, planktonas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
o dabar mes gyvename kaip kalmaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    

Labuka 5574    
viena sukūrė apie kemtiniuką tai nauja copy paste banda ateina
sima48 5574    
jeigu taip išsidirbinet kaip jis tai gyventum smagiai bet neilgai ;D
Nuotraukos nėra
agneta_666 5574    
Kempiniukas dirba, uždirba čiuju padoriai, mokesčių mokėt nereikia, valgo irgi nedaug, rūbus tuos pačius nešioja. Smagu :)
XII 5574    
o kas trukdo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
ikalk tabletyte ir gerai bus... Arba buk pochoistas ir bus gerai : ))
belieber 5574    
jooo :D
Grįžti į viršų