Brangusis - Kodėl mes negalime susilaukti vaikų?

2011.05.21 Hafkas
  • 76
24
anabolikai, metanas, steroidai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5007    
anabolikas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5171    
Ko jus kisates i kitu gyvenima? Pavydas zmones pavydas :D Paaiskinkit amerikieciams juokdariai :D Lietuvoj tai nedidele problema ;) Ble klounai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
dar vienas pozymis- pradejimas rasineti nesamones... :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5396    
#20 esi girdejusi apie toki dalyka, kaip steroidai? nuo ju nereikia ypatingai nuo jo issivalyti taip paprastai negalima :) Greiciausiai nuo ju pasireiskia impotencija ar nevaisingumas ir buna visam gyvenimui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Aš puikiai matau ir sparnus ir pečius. Fotošopas ar ne, neturi reikšmės, jei žmogus pašventė tam savo gyvenimą - tegu. Bent turės kuo pasigirti, neveltui aukojo laiką, jau geriau tokia išvaizda nei, kad pakampėse neetiški ir girtuokliaujantys jaunuoliai :)
O pribrendus ir po kursų išsivalius kepenys bei organizmą ir vaikučiai atsiranda :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
fotoshop gerai padirbejes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
kas perdaug tas nesveika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
man tj žiaurej atrodo kaj tiek daug raumenu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Verciau sunkus darbas su paprastais maisto papildais negu pora savaiciu kursas steroidu- poto tik sažinė gražia.:D taivat vaikeliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
o tu viena peti turi? issigimelis koks..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Ce netikri raumenys... Jis dvieju peciu tikrai negali turet......
MindziuX 5510    
#7 Sportas nėra blogai, blogai yra perdėtas sportas (kas ir yra šiuo atveju).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
#11 .........................TAIP 2,kairi ir desini.O kiek tu turi?
Fanatikeee 5510    
jis ka du pecius turi? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
Eitumet į sporto klubą geriau.
Spameris 5511    
Nes per krūtinės raumenis kotas py*dos nepasiekia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
teisingai vartojant sveikatai labai mazai kenkia, svarcas 4 vaikus turi, o 20 metu jau buvo mr olympia. kas nesat durni, suprasit.
FarmVille 5511    
nusibodo, kai demo dedat apie sportuojančius.. galima sportuot ir be steroidų ir t.t.. beje dabar viskas mažina potenciją.. pvz visokie maisto priedai (E), cigaretės ir taip toliau.. Tad anyway, kas sportuoja, tam didelis + ;))
Reinass 5511    
Nuotrauka netikra, bet dmotivacijos mintis tikra.
Punceka 5511    
Jo? Aš už aukštaičius!
zilwis777 5511    
regis prasideda komentatoriu karai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
#2 blt tikra bulve.. Optika pasaulis uzsuk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
Bet taip ryskiai matos, kad ant jokuno su phtoshopu kitas kunas pridetas... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
ATS : todel, kad mes abu vaikinai. (Siaip sportuoju dahuja, bet nevartoju, nes ne lygis.Bijau pakenkt palikuoniam ir siaip nahuj!)
Grįžti į viršų