#8 Kur neverks, supranta, kad dabar masina atrodo zymiai geriau nei ji :)
BMW ir AUDI - išorės skirtumas
Anonimas
3816
Anonimas
3816
AUDI GERIAUSIA <3
Anonimas
3821
Verkia žmona ir vaikai, nah*i audi tu pirkai
Anonimas
3823
galu varomų auto kaip tik maži "priekiniai buferiai", ir didelės "šiknos", nes reikalingas toks svorio paskirstymas kad apkrautų galinę ašį, o priekiu varomų - atvirkįčiai
Anonimas
3823
verkia silkės skardinėj kad batonu ja užsikanda .
Anonimas
3823
#2 Sorry ha, bet tai tiesa, ka sako #4, Audi isvaizdingesne, salonas aukstos kokybes, nereik pyktis, vieniems bmw patinka, kitiems audi, Cia tas tavo bmw isimylejimas tikriausiai yra tas, kad su kitomis masinomis nesi vaziaves, nebent tu dar vaikas ir negali vairuoti, ir pamates bmw uzkarto uz ja eini. True Story Bro, No hard feels.
Anonimas
3823
Aisku Audi kur kas isvaizdingesne, ne vien kebulu, bet ir salonas yra labai aukstos kokybes. :)
Anonimas
3824
AUTORIUS TIK IR NORI, kad visi eilinį kartą ginčytumėtės. Prašau nerašykit niekas nieko daugiau. Nerašykit daugiau komentarų.
Anonimas
3824
Kad kaiptik audi apvali kai stora boba su tesmenimis. Verke zmona ir vaikai, kam audi tu pirkai
Anonimas
3824
Ir vėl verkia silkės ir batonai.
|

