Man patinka pėdkelnes ir dabar tebenešioju ir visiems vyrams patarčiau nešioti pėdkelnes nes patogu ir šilta
Blt... Šiandien Kūno Kultūra - O aš su pėdkelnėm...
Anonimas
1168
Anonimas
4837
kas po galais tos giedros? ar kaip jus jas vadinat? :D ir kuom jos skiriasi nuo pedkelniu?
Anonimas
4909
neisivaizduoju kaip galima kojas susalt, tai beveik atspariausia salciui dalis isskyrus pedas, kur tikrai reik storu kojiniu.
Anonimas
4909
Tai nusiimkit kartu su dzinsais pagriebe,ir nebus bedu.O tos pedkelnes ziema BUTINAS dalykas.
Anonimas
4909
arba "gietros"
Anonimas
4909
#6 Gal „giedros“? Skirtingose vietovėse skirtingai jas vadina.
Anonimas
4909
Gėtros čia, vadinkim daiktus savais vardais :)
Anonimas
4909
Zero #1 , bet ant galvos neuždėjo kepurės ,nes matos kad nušalai bšiki ,
liolekbolek
4909
#1 tu rimtai adaptas, tyčiojasi mamos? jos tik gero nori, kad tau gera būtų, nesušaltum, o tu adapte dar sakai jog tyčiojasi... kurwa matos koks loxas užaugs.
Anonimas
4909
tomas tikra teisybe sako, aisq netinka fiziniui, bet ziema kai -20 pats tas po kelnem.
Anonimas
4910
NU pėdkelnės čia žiauriai. Bet yra vyriškos šiltos kelnės tokios. Nepamainomas daiktas, kai reikia būti lauke -20 ir didesniam šaltyje :D. O kas iš vis be nieko - tai sėkmės, kai gausit šlaunų nušalimą. Arba iš vis persišaldysit kiaušus :D.
Anonimas
4910
dauguma mamų tyčiojasi iš savų sūnų versdamos nešiot pėdkelnes (ir man teko ... )
|

