„Blow job“ - Geriau nei „No job“ ir to mus išmokė one.lt

2010.03.28 Dejweliz
  • 153
46
„Blow job“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
tokiu mergu kuo daugiau kad butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5321    
negimusiu waiku zudike esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
VISA KAS YRA TIKRA LIETUVIUI PHOTOSHOPAS, O KAS IŠTIKRŪJŲ PHOTOSHOPAS LIETUVIUI TIKRA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5389    
Cia ne fotoshopas,kaip jus nepastebit ,kad cia vonios PUTOS!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#34 nejaugi nesupranti, kad cia fotoshopas. Niekas nesidetu tokiu ft.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
gi bl jus kaip apipisineja :D ten imeti ft i one, tada gali ja perziet kol nepatikrino ir buna tas zenkliukas one. paziuri pisi printscreen ir stai betkoke fotke su one zenkliuku. tada istrini ta nuotrauka is one ir vsio nx ;D turi arklio bybi su one.lt zenkliuku o jus cia lojat eina nx kaip gali kelt tokias ir bla bla bla... ;D durina jus ble.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
Debilizmo protrūkis. : DDD
Kokiu debilu būti reikia, kad taip daryt, kad fotkintis ir žiauriausia, kad į one.l tokią ft kelt.. Trūksta žodžių. Gaila man jos ir tiek. // : D
Arnasaz 5784    
#38 miela. fuu. tokiai ir BJ gaila butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Labai miela panele :]
robhertytute 5819    
#26 va būtent,tesingai pastebėta. :)
pati tą norėjau pasakyt.
robhertytute 5819    
mane net nupurtė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
nu ka as galiu pasakyti.. :D
žiauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
kai žiauriai. o dar deda į one.lt. lol. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
o jopsikmat kad supykino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
mmm... how much?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
fu.. mane pykina nuo jos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
#5 gerai pastebejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Gerai kad patyrusios, bet nejaugi reikia tokias nuotraukas i one detis ? :D o po to zliumbia kad kurvom vadina...kur tau nevadins :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
mergoms slykstu, bet vistik didzioji dalis tai patyrusios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
taigi cia ant prikolo isimeta i one tokias nuotraukas. Kaikurie tokias,kaikuria sexuolias merginas, nuotraukas su marihuana ir kitokias. Svarbiausia jiems kad butu prikolas.
kramtuske 5885    
nenormali
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5891    
kokia debile gali detis tokia foto i one???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Omg.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
njumz?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
sorry ten ne dusho zhele ,ji baigesi presh menesi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
onej vien tokios ir sedi :)
Auxe 5906    
noreciau tiket kad cia tik duso zele...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
fu kdl tokius deda? XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Pasišlykštėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#13 patikek ne ;D as is patirties zinau, kad ten ne snargliai ;D bet fotke tikrai onine ;D
Anonymouse 5912    
#11 tavo naivumas mane priverte nusisypsot, sveikinu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Kodėl fake, gal iš porno tinklapio kokio paėmė ir įmetė foto....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Man tai ten į snarglienę labiau panašu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
jap, fake:) su šypsena veide tokios foto panelė nesidėtu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
cia duso putos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Babajus prieš 1 d. Atsakyti #5
Nuotraukos nėra
na jei geriau isiziuretumet pamatytumet jog cia PS, na bent jau as taip manau, kadangi kur one.lt zenkliukas matosi kaip pixeliai issitampe ir netvarkingai kazkaip atrodo, kas supranta zinos apie ka as

nevaidink ce dviracio :D one.lt jau klijuoja zenkliuka ant orginalios nuotraukos ir tada jau issitampo tie tavo "pixeliai" visos nuotraukos vienodos..
o one.lt tai jau nenaujiena toke nesamone pamatyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
ŠLYKŠTU :O-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
ziauru xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Kuo toliau, tas tas one.lt pasieks tokias tamsias zemumas, kad nu ir... Net as nesitikejau tai isvyst :D arti to, gal, bet ne taip ziauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Rodom kas kaip kaip mokam =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
na jei geriau isiziuretumet pamatytumet jog cia PS, na bent jau as taip manau, kadangi kur one.lt zenkliukas matosi kaip pixeliai issitampe ir netvarkingai kazkaip atrodo, kas supranta zinos apie ka as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
vemsiu tuoj
J0keris 5934    
nu naxuj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
#1 o kur dar tokį dalyką rastum? ^_^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
jei cia rasta one, tai cia ZIAURU
Grįžti į viršų