„Blow job“ - Geriau nei „No job“ ir to mus išmokė one.lt

2010.03.28 Dejweliz
  • 153
46
„Blow job“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
tokiu mergu kuo daugiau kad butu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5320    
negimusiu waiku zudike esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
VISA KAS YRA TIKRA LIETUVIUI PHOTOSHOPAS, O KAS IŠTIKRŪJŲ PHOTOSHOPAS LIETUVIUI TIKRA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5388    
Cia ne fotoshopas,kaip jus nepastebit ,kad cia vonios PUTOS!;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#34 nejaugi nesupranti, kad cia fotoshopas. Niekas nesidetu tokiu ft.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
gi bl jus kaip apipisineja :D ten imeti ft i one, tada gali ja perziet kol nepatikrino ir buna tas zenkliukas one. paziuri pisi printscreen ir stai betkoke fotke su one zenkliuku. tada istrini ta nuotrauka is one ir vsio nx ;D turi arklio bybi su one.lt zenkliuku o jus cia lojat eina nx kaip gali kelt tokias ir bla bla bla... ;D durina jus ble.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5717    
Debilizmo protrūkis. : DDD
Kokiu debilu būti reikia, kad taip daryt, kad fotkintis ir žiauriausia, kad į one.l tokią ft kelt.. Trūksta žodžių. Gaila man jos ir tiek. // : D
Arnasaz 5783    
#38 miela. fuu. tokiai ir BJ gaila butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Labai miela panele :]
robhertytute 5817    
#26 va būtent,tesingai pastebėta. :)
pati tą norėjau pasakyt.
robhertytute 5818    
mane net nupurtė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
nu ka as galiu pasakyti.. :D
žiauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
kai žiauriai. o dar deda į one.lt. lol. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
o jopsikmat kad supykino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
mmm... how much?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
fu.. mane pykina nuo jos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#5 gerai pastebejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Gerai kad patyrusios, bet nejaugi reikia tokias nuotraukas i one detis ? :D o po to zliumbia kad kurvom vadina...kur tau nevadins :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
mergoms slykstu, bet vistik didzioji dalis tai patyrusios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
taigi cia ant prikolo isimeta i one tokias nuotraukas. Kaikurie tokias,kaikuria sexuolias merginas, nuotraukas su marihuana ir kitokias. Svarbiausia jiems kad butu prikolas.
kramtuske 5884    
nenormali
Nuotraukos nėra
Prancuzasgnk 5890    
kokia debile gali detis tokia foto i one???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Omg.xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
njumz?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
sorry ten ne dusho zhele ,ji baigesi presh menesi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
onej vien tokios ir sedi :)
Auxe 5905    
noreciau tiket kad cia tik duso zele...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
fu kdl tokius deda? XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Pasišlykštėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#13 patikek ne ;D as is patirties zinau, kad ten ne snargliai ;D bet fotke tikrai onine ;D
Anonymouse 5911    
#11 tavo naivumas mane priverte nusisypsot, sveikinu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
Kodėl fake, gal iš porno tinklapio kokio paėmė ir įmetė foto....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Man tai ten į snarglienę labiau panašu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
jap, fake:) su šypsena veide tokios foto panelė nesidėtu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
cia duso putos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Babajus prieš 1 d. Atsakyti #5
Nuotraukos nėra
na jei geriau isiziuretumet pamatytumet jog cia PS, na bent jau as taip manau, kadangi kur one.lt zenkliukas matosi kaip pixeliai issitampe ir netvarkingai kazkaip atrodo, kas supranta zinos apie ka as

nevaidink ce dviracio :D one.lt jau klijuoja zenkliuka ant orginalios nuotraukos ir tada jau issitampo tie tavo "pixeliai" visos nuotraukos vienodos..
o one.lt tai jau nenaujiena toke nesamone pamatyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
ŠLYKŠTU :O-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
ziauru xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Kuo toliau, tas tas one.lt pasieks tokias tamsias zemumas, kad nu ir... Net as nesitikejau tai isvyst :D arti to, gal, bet ne taip ziauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
Rodom kas kaip kaip mokam =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
na jei geriau isiziuretumet pamatytumet jog cia PS, na bent jau as taip manau, kadangi kur one.lt zenkliukas matosi kaip pixeliai issitampe ir netvarkingai kazkaip atrodo, kas supranta zinos apie ka as
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
vemsiu tuoj
J0keris 5933    
nu naxuj..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
#1 o kur dar tokį dalyką rastum? ^_^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
jei cia rasta one, tai cia ZIAURU
Grįžti į viršų