#4 tai ka tu-plikas? ;D
Blondinė - Net ir po automobilio avarijos turi atrodyti nepriekaištingai.
Anonimas
5657
Anonimas
5662
Lol. Lietuviai patys vieni ant kitų stuma, Stopudovai rašė koks bernas nors turi daug draugių blondinių, o gal net ir paną blondinę.
Anonimas
5664
Kai blondinei amžinai kalat į galvą, kad ji durna tai nemanau, kad ji jausis ir elgsis protingai..
Anonimas
5665
Asai, nepastebėjai, kad tai priklauso ne vien tik nuo išorės...?
Anonimas
5665
Nepastebejot nei vienas, kad tokios pacios kiauros ir kiauresnes yra tamsiai juodu plauku ir oranzines odos? Nebusiu nei blondine, nei juodaplauke, bet pastebejimas, manau, geras.
gretagreat28
5665
padla
weeeee
5666
tai suvaziuos paparaciai ir kitokie veikejai reiks gi sipsotis atrodyt graziai... :D
Ohh_Nooo
5666
nebūtu šviesiaplaukė :D
|

