Blondinė - Net ir po automobilio avarijos turi atrodyti nepriekaištingai.

2010.12.20 Ger2tja
  • 135
8
uzjauskim, blondines







Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#4 tai ka tu-plikas? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Lol. Lietuviai patys vieni ant kitų stuma, Stopudovai rašė koks bernas nors turi daug draugių blondinių, o gal net ir paną blondinę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kai blondinei amžinai kalat į galvą, kad ji durna tai nemanau, kad ji jausis ir elgsis protingai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Asai, nepastebėjai, kad tai priklauso ne vien tik nuo išorės...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Nepastebejot nei vienas, kad tokios pacios kiauros ir kiauresnes yra tamsiai juodu plauku ir oranzines odos? Nebusiu nei blondine, nei juodaplauke, bet pastebejimas, manau, geras.
gretagreat28 5665    
padla
weeeee 5666    
tai suvaziuos paparaciai ir kitokie veikejai reiks gi sipsotis atrodyt graziai... :D
Ohh_Nooo 5666    
nebūtu šviesiaplaukė :D
Grįžti į viršų