#1 Tai eik alaus atsigerk ;D
Bloga nuotaika? - Truputis alaus ir viskas bus okey
Anonimas
5482
Anonimas
5488
sultys skaniau
LogInGuy
5488
išgėriau aš to alaus prieš kelias min bet ne tam kad nuotaikai pakelt, o tam, kad atsigaivinčiau po sunkaus daro..
Synecdoche
5488
Smagus vaizdelis. Demotyvatorius nulinis. Viskas, daugiau nebekomentuosiu. Akivaizdžiai šiandien prasta diena demotyvacijoje.
|

