jei ką, tai haskis.Tikrai pakelia nuotaiką.
Blet, čiaudysiu!
Anonimas
5288
Anonimas
5293
#5 duxe ten ne haskis
Anonimas
5293
Tas haskis iš kairės labai gražus :)
Lamkenustras
5293
Pamečiau
Anonimas
5293
va ce tai chare! :D
Rendolfas
5293
Rašosi, ką padarysi :| O kur tavo (C) Lamenustras Demotyvacijos ? :))))
Lamkenustras
5293
Atsiprašau už sutrukdymą, bet rašosi Čiaudėsiu :)
|

