Kam ta bitė? Per nuobodžią pamoką ir musės užtenka :D
Bitė klasėje - Visad daugiau pritraukia dėmesio nei mokytojai
Emma11956
5026
Anonimas
5548
tai ne kekviena diena klaseja galima isvysti bite :D
Teenagor
5554
užpisa kai visi ooooooo, bitė, lyg nebūtų jos mate -.-
Anonimas
5555
ir visi pradeda rekt:D
Anonimas
5555
Bitėėėėėėėėėės valddoooooooooo !!!!!!!!! vakar prisižiūrėjau bitės filmo ;D
Anonimas
5555
tai kas be ko.
|

