Bėgant metams - verkiame vis tyliau.

2010.12.22 reedaas
  • 266
27
Bėgant metams







Nuotraukos nėra
bambambam123 5288    
Prašau įrodyti, kad ir iš senelių akių rieda ašaros!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
as apakus, jus plbm susideginkit, patys verkiat, sukurk geresne ir dziaukis, o ne vaidink cia rembo ant asiliuko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
iesa. ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
puikiai demotyvuoja niekam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
#19, palikt facebook komentarus, kur visi iki vieno "True" "Shudas" "Jo" ":D" ";)" ":(((((((" ir taip 5-6 puslapius?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
#19 Jo teisybė.
Rocknroll 5663    
MIRKIT VISI
Jaded 5664    
Užknisa, kas tokias sušiktas demo kelia!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#18 as tai apskritai siulau palikt tik facebook komentarus arba nors mazu maziausiai uzdrasut anonimam rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Kas Jum visiem darosi su tokiais komentarais kaip "čia niekas nedemotyvuota" arba "čia ne demotyvacija"?? Seniai čia nebėra tikrų demotyvacijų, gana verkt. Ir kam reikia vieniem kitus įžeidinėt? Jeigu jau "demotyvacija" nėra eilinis prikolnas paveiksliukas, tai būtinai reikia apšaukt emo šūdų, o jeigu vis dėlto "demotyvacija" YRA eilinis prikolnas paveiksliukas, tada reikia apšaukt plagijavimu arba būtinai pastebėt, kad senas bairis.
Visiem būtų maloniau, jei tokių komentarų tiesiog atsisakytumėt.
gretagreat28 5664    
joo :??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#6 Ne išskirti, o atskirti, nes sakinys prasideda išpl. padalyvine aplinkybe. :) Egze būtum netekęs pusės balo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
asilai jus asilai jeigu nesuprantat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#13 Apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#11 Prasmingesnė už tavo komentarą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
EMOshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
Vau.. Kokia prasminga demotivacija...
Truelife 5664    
užskaitau šitą, nors kažkaip nieko lyg ir nedemotyvuoja, bet pastebėta teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
pieva. ir ka cia tipo demotyvuoja??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
nesamone
Green 5664    
ka tai galetu reiksti? ;ooo
Spameris 5664    
#4 "bėgant metams" yra išplėstinė padalyvinė aplinkybė, ją išskirti kableliais nebūtina. Vadinkit mane moksliuku ar dar kaip norit.
Nuotraukos nėra
reedaas 5664    
Atsiprasau, pamirsau uzdet e su taskeliu, gal ten ir pamate jas ;) Adminai pataise, aciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
kablelio nėr
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
nera klaidu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
#1 kur klaidu matai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
Demo gal ir nieko. Bet klaidas galėjai patikrint.
Grįžti į viršų