Bėgant metams - viskas keičiasi

2010.10.30 erika95
  • 162
30
Bėgant metams







Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
;D
micalota 5707    
XD
Nuotraukos nėra
LabaiKietas 5715    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#17 tai žiaurus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#17 tai cia koks ziaurus :D lietuvisku raidziu ieskai?:D ieskok!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#17 Kur tu matai nors viena ne lietuviska raide? jos sakinyje nereik ą č ę ė į š ų ū :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
cia tik parodyta ant kiek sugedo zmones
Nuotraukos nėra
be_good 5715    
Dabar būtent taip ir yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
kazkaip dar nemaciau, kad del blogu pazimiu mokytoja kaltintu, gal tik viena karta, bet ten tikrai mokytoja kalta buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#4 WTF? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
gryna teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
#13 tau cia reiktu su galva pamastyt ..
Kira 5716    
A mano mokytojos dar nepeikia :\
eXeC 5716    
#16 Kokia gi čia mokytoja, be lietuviškų raidžiu rašanti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
esu mokytoja ir tokio atvejo dar nepatyriau.
shaliX 5716    
Iš kroatų kalbos išvertus šitas užrašas skambėtų: "kas čia per įvertinimai?"
rubic69 5716    
#7 #9 #13 .. Aš tai kiek suprantu. Tai, kad žmogus paprikolino, o jūs penkiamečiai savo durnas tiesas įrodinėjat, juokinga tiesiog.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#4 invalide tu kaip cia fotoshopas gali but :D gi ne nuotrauka :D mastyk su galva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Galėjot bent išversti.
blizgancioji 5716    
true true
gretagreat28 5716    
Geruma kox :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#4 pzdc profas tu as tai nepastebejau :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Nu 100% teisybe :D ... ir izdava to yra zema morale.... bet anyway - vaiku neturiu, o po manes nors ir tvanas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#4 ką tu blet skiedi, ką neatskiri nuo tikros nuotraukos netikros??? Čia blet mano draugo draugas fotkino, tu blet akis prasiplauk, kur čia fotoshopą matai, čia jokio feiko, reali nuotrauka, realus įvykis. Kiba glušas esi ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#1 labiau tiktu cia , "ka tai turetu reiksti" ar "kaip tai suprasti", kad vaiko klausia kokie tavo pazymiai tai jo , o kad mokytojos klausia kokie tavo pazymiai tai nemanau :D
nebent gal "dar kas per pazymiai cia" :D
Nuotraukos nėra
Ezys 5716    
Nenorėčiau dirbt mokytoju šiais laikais...
KabelioRiteris 5716    
fotoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
kvake :D
Rocknroll 5716    
TRUE
anonimas 5717    
tas uzrasas speju reiskia "kokie tavo pazymiai" ar kazkas tokio
Grįžti į viršų