BC Žalgiris - Ir išminties kamuolys

2011.06.15 Paulius93
  • 322
15
begicius,harry,potteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
Pzdc, kur tik kašis, ten gauja nesubrendėlių spjaudo ant Kauno ir Vilniaus. Nevykėliai esat apgailėtini, per 20 metų pamiršot, kaip reikia elgtis vieningai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5463    
griaunam kauna statom miesta.telieka uztvanka kauno mariu nugriaut :D
EdvisEvolution 5478    
Krc rytas galėjo būt žiauriai gera komanda, bet neisšnaudojo geriausių savo krepšininkų pagal paskirtį ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5479    
100 proc. vilnietė- krw tu, pati ir išsitraukiai iš subinės tą savo "posakį". Vilniui vien kekšės šaligatviais trankos, o vyrai latrai. Todėl patylėk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
uztenka gal Vilniui ant Kauno stumt, o Kaunui ant Vilniaus. Graudu klausyt. Suaukip gi pagaliau. : ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Lenkai jus krw vilnius
Lida 5487    
#6 B*b*s ne šlanga,rytas ne komanda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
#7 zalgyris gal ir geriausias , bet kaunas tikrai daug blogiau uz vilniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Zalgiris geriausias o su juo ir Kaunas the best :]] O vln su lt rytu sudas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Nuo seno lietuviai sakė: šūdas ne sviestas, Kaunas ne miestas. Pasitikėkime laiko išbandymą atlaikiusia išmintimi...
YoutubeAddict 5489    
Myliu Valančiūną!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
visi vilnieciai kamasutros
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
#1 Nevykęs trolis yra nevykęs
Synecdoche 5489    
Ne demotyvacija Nr. 3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
visi kaunieciai d**ai :)
Grįžti į viršų