Bauda ir mokesčiai. - Vieni už blogus darbus, kiti - dorą gyvenimą.

2010.05.31 Anonimas
  • 99
5
Bauda ir mokesčiai.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Paveiksliuką iš Vikipedijos pavogėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
kas cia gero???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Svarbiausia, uz dora gyvenima reik moket daug daugiau ir nuolat, o bauda - nedaug ir tik viena karta (nu, iki sekancio prasizengimo)
Gusta-Fang 5867    
Idomiai cia.
Mirka 5867    
Kas tiesa, tas tiesa :) Bet nieko čia nepakeisi :P
Grįžti į viršų