Batonas - kartais jis perkamas balandžiams lesinti

2011.01.15 tiurbokvadro
  • 309
28
Batonas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
#26 gerai svaigsti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
Reikes nusipirkt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5343    
šitie saldainiai panašus i spalvotus šūdus
Nuotraukos nėra
superinis231 5487    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
#16 Užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
Nelabai demotyvuoja bet cia idomiai istikro sugalvota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
ble kaip demuotivuoja!!! super demotivacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
Jokai cia pieva ,demotyvuoja nekurti kvailu demotyvaciju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Nenormaliai. :D
ppeliukas 5638    
JEI RIMTAI TAI TA SALDAINI SAVIZUDIS KAPOT TIK GALI ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
pieva :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
;D eina nx
ppeliukas 5639    
TAI MACIAU KITI IR SU BATONAIS FOTKINASI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
KOTUKAZZZZZZZZZZ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
pew
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
gera siaip, kas nesuprantat tai patylekit : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
ta su saldainiais buvo ziauriai leva demo, bet cia tai geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Nesamoningas demotyvacijas patvirtina, o normaliu tai chui...
Nuotraukos nėra
chillin.1 5640    
#7 teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Pwnd! Mldc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Shudovacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Umm, o jūs nemanot, kad nusifotkina ir poto tą saldainį suvalgo? ;oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
WIN
povilasq 5640    
nacio kokia nesamone... senai tokios geros nebuvo ;)
Jaded 5640    
Geriau batonas ne visai pagal paskirtį, negu saldainis visiškai ne pagal paskirtį.
Nuotraukos nėra
aferisteee 5641    
:D
KatKol 5641    
xD
Grįžti į viršų