#26 gerai svaigsti...
Batonas - kartais jis perkamas balandžiams lesinti
Anonimas
5161
Anonimas
5228
Reikes nusipirkt.
Anonimas
5343
šitie saldainiai panašus i spalvotus šūdus
superinis231
5487
Anonimas
5600
#16 Užskaitau :D
Anonimas
5624
Nelabai demotyvuoja bet cia idomiai istikro sugalvota
Anonimas
5632
ble kaip demuotivuoja!!! super demotivacija :D
Anonimas
5633
Jokai cia pieva ,demotyvuoja nekurti kvailu demotyvaciju.
Anonimas
5637
Nenormaliai. :D
ppeliukas
5638
JEI RIMTAI TAI TA SALDAINI SAVIZUDIS KAPOT TIK GALI ;D
Anonimas
5639
pieva :(
Anonimas
5639
;D eina nx
ppeliukas
5639
TAI MACIAU KITI IR SU BATONAIS FOTKINASI
Anonimas
5639
KOTUKAZZZZZZZZZZ
Anonimas
5639
pew
Anonimas
5639
gera siaip, kas nesuprantat tai patylekit : D
Anonimas
5640
ta su saldainiais buvo ziauriai leva demo, bet cia tai geras
Anonimas
5640
Nesamoningas demotyvacijas patvirtina, o normaliu tai chui...
chillin.1
5640
#7 teisingai.
Anonimas
5640
geras xD
Anonimas
5640
Pwnd! Mldc :D
Anonimas
5640
Shudovacija
Anonimas
5640
Umm, o jūs nemanot, kad nusifotkina ir poto tą saldainį suvalgo? ;oo
Anonimas
5640
WIN
povilasq
5640
nacio kokia nesamone... senai tokios geros nebuvo ;)
Jaded
5640
Geriau batonas ne visai pagal paskirtį, negu saldainis visiškai ne pagal paskirtį.
aferisteee
5641
:D
KatKol
5641
xD
|

