mane pavaino 1 7-tokas taip...nors as nemgstu tu barbiu....fyfos krc tikros....fe..
Barbė - Kažkada ji buvo mano lėlė, šiandien - ji mano klasiokė
Anonimas
4759
bloondyne
5592
#5 - :D
Anonimas
5593
Demo sukure slyksciause klases pana
Anonimas
5594
#2 Duok nr ;)
Anonimas
5625
mano klaseje yra pana, kurios pravarde barbe. tai juokinga buvo pamacius sia demo :D
Anonimas
5663
Umm mano situocija panši tik kad aš nesu o mane taip vadina :D
Anonimas
5665
tikra tiesa. Ir mano klasėj yra tokios 2 gražuolės, ar bandančios tokias vaidint. Užuojauta joms... :D
|

