Barbė - Kažkada ji buvo mano lėlė, šiandien - ji mano klasiokė

2010.12.15 Prasmingai
  • 196
7
Barbė







Nuotraukos nėra
Anonimas 4758    
mane pavaino 1 7-tokas taip...nors as nemgstu tu barbiu....fyfos krc tikros....fe..
bloondyne 5592    
#5 - :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Demo sukure slyksciause klases pana
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#2 Duok nr ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
mano klaseje yra pana, kurios pravarde barbe. tai juokinga buvo pamacius sia demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Umm mano situocija panši tik kad aš nesu o mane taip vadina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
tikra tiesa. Ir mano klasėj yra tokios 2 gražuolės, ar bandančios tokias vaidint. Užuojauta joms... :D
Grįžti į viršų