Barbė - išsiskyrė su Kenu.

2010.11.10 Anonimas
  • 242
14
barbie,kenas,meile







Nuotraukos nėra
Anonimas 3358    
Abc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#3 gal pradzioj ismok rasyt, vaikeli?:)
Nuotraukos nėra
MeileSeile001 5696    
siaubingai stora :D
Habita 5702    
siaubinga, bet visada su šypsena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
O kalė vistiek šypsos.
micalota 5703    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
ouč:D va čia tai geras :D
Nuotraukos nėra
shypt 5705    
Savaites demo turetu tapti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
ou ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Kosmaras )))
Rocknroll 5706    
AMERICAN EDITION
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
nx kele tas paces demo kelis kartus duhai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#1 jauciu ji sypsos nuo didelio kiekio saldainiu skrandyje:D cia depresijos sypsena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Bet ji visdar šypsosi.
Grįžti į viršų