viena kart taip bovo tai trulikas net nestojo stotelese isleido prie gedimino tilto :D
autobusas.rar
Anonimas
5162
Anonimas
5208
Emigrantai :D
Anonimas
5746
bet kas gerai, čia kontrolės nebus. :D
Anonimas
5748
Jeigu autobuso durys atsiskleistu, keli žmones tiesia linija į asfaltą :D
Anonimas
5748
jei autobuso durys atsiskleistu, keli zmones pi*tu i asfalta :D
Anonimas
5779
zinok kamile jau uzpisi.tipo mes patys nemokam issiversti i anglu kalba?
Anonimas
5792
tai cia dar normaliai ... yra buve ir blogiau :D
Anonimas
5799
#32 jei ir noretum neiliptum ten ;D
Anonimas
5813
Ir kas iš to, kad išvertei? :))) Kiekvienas durnius taip galėtų...
kamile
5815
Anonimas
5816
Paskutinė 18 stotelė prieš Dvarčionis. Situacija panaši, po pamokų pas padrūškę varom.
Anonimas
5824
Kinijoj cia
Monta
5826
:D Primena Resident Evil filma :D Zombiu gauja :D
Karole
5836
Nelipčiau jokiu atveju :)
Anonimas
5837
Čia tai tikrai surarintas :D:D:D
Anonimas
5876
16* į dešimtuką :D
Anonimas
5897
man tai idomu kaip tas autobusas bus " extract" nes cia ziuriu sunkiai bus :D
Anonimas
5911
xD , Jetau, kaip atrodo... xD
Anonimas
5916
ziaurei cia biski.
Anonimas
5939
rusai, cia ar gruzinai
Anonimas
5944
Kretingos autikas ryta 7h;D kretinga- klaipeda:D
Anonimas
5946
:D
Anonimas
5958
cia taikliai partasiai :D
Anonimas
5959
:D
Anonimas
5970
vieta,kur akiniais draskomos pedkelnes-cha cha...
Anonimas
5984
Vilniuj tjp buna :D
Anonimas
5987
geras :D
giedriuxxx
5992
blm geras :D +5
Gedukas
5994
;D uzskaitau ;D
Anonimas
5994
4 į Melnragę, vasarą. :D
Anonimas
5996
nieko ziauriau nesu mates ;D induisai stumia normaliai pasirodo xD savo stotelej islipi su guzu galvoj (rofl)
amusement
5997
Vilniaus viesasis transportas :D
Anonimas
6000
:D cia tia geras :)
Anonimas
6003
achaaaaaaaaaaaaaaaaa geras:D
Anonimas
6004
Žinot, kai važinėji autobusu, tai čia ne taip jau ir juokinga... :)
Anonimas
6005
vos neprivariau xD
Anonimas
6008
Vat čia aš ir numiriau iš juoko :D
Anonimas
6038
:D:D:D:D
Anonimas
6044
;D gerulis sitas
rastas
6046
po tokio rar'o "failas" liks corrupted :D
Anonimas
6047
prikolas xS
Anonimas
6052
;D vos neapsivariau ;D
Anonimas
6054
Seip tai indijoj cia tikrai,nes ten zmones gruda i traukinius panasiai kaip cia,bet dar ziauriau :D
Anonimas
6063
4-as žiemą...Nemuno gatvėj
Anonimas
6089
53 turgaus dieną kalvarkės stotelėj
|

