Auklėjimas.

2010.08.25 kozeris1337
  • 77
74
Auklėjimas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5144    
Ne nu cia tai virsuniu virsune
Mari11 5663    
Jei rimtai, tai psichiškai normaliai man nesuvokiama...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
o kur tevas? a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
paziurek biski y desine toki juoda pamatysit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
pzdc :D ce tikrai ne mergvakaris,nes gi ce daug vaiku stovi :D
Nuotraukos nėra
tralivali 5765    
o vaikas tas kaip žiūri:D
O.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
nu jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
omfg o_O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#80 tai duok nr ir man pasimi :D igi duosiu kiekveina dina :D Botas krc Lohas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Sitas geras xD Ko toks mazas? ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
ble......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
o dieve.
Nuotraukos nėra
Sauliusman 5777    
man tete tokius duoda kiekviena diena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
wtf?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
pzdc kai ziauru :D o dar tos mergaites zvilgsnis :D
Nuotraukos nėra
loraLtu 5777    
e rmt žiauru ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
vaikas baltais marskineliais dar susidomejimu ziuri.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Tas noob vaikas bus perpistas kai pamatysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#66 somebody's overreacting :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
na is tiesu nereiketu i mergvakarius vestis ir mazus vaikus... ;D


o gal cia ne mergvakaris o vaiko gimtadienis? ;D
Nuotraukos nėra
eglius 5780    
na is tiesu nereiketu i mergvakarius vestis ir mazus vaikus... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
PZ , kai ziauriai .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
pz, kai juoks ima iš kometarų xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
wtf ? nafik ji jį čiulpia ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
;D Man tai juokinga tik.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Taip ir reik mazas sliuchas auklet kad zinotu ka rekia suaugus veikti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Žiauriu. mažus vaikus tokių dalykų mokyt.. kad ir nenorom. juk maži vaikai viską kartoja..
Eivukou 5781    
#54 butu juokinga ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
nemalonu butu stovet salia....
ievutytea14 5781    
zjbs blet sukurtas tortas
Vikutiss 5781    
ziauru ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#47 Ne lietuve ... Nebent cigonai kokie
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Eik tu nx
Dovi.. 5781    
#46 aha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
kai mergaite pakraupus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Cia gi Lietuve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
O ant to kito torto, kartais ne juodas b*bis ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
karoc, besmegene boba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#39 #39 tikraiusiai tos bobikes....tik atrodo jau didele,bet smegeneles tai kaip 1 metu vaiko,tokius dalykus rodyti prie mazyliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
gera vaiko roza
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Visi metalastai
minjo 5781    
Via vaiko veineriu metu gimtadienis?:D
MeToU 5781    
#32 nu
MeToU 5781    
bet kokių žiaurių žmonių vis gi būna....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
nesamone .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
šiap sakome: eik tu nahui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
WTF??????????
(50-74)
Grįžti į viršų