silpnaprociai
Audi turi - mergos neturi.
Anonimas
4387
Anonimas
4389
koks skirtumas kokia masina..
Anonimas
4389
su audi tik bulviu maisa gali susirast isikalk i galva zmogau
Anonimas
4389
bmw turi - barakuda salia saves turi.
Anonimas
4390
Manau kad geriausia mašina yra Japonas
Anonimas
4391
Žinai kaip sakoma? "Reno gabno"
Anonimas
4391
Audi yra marozu masina,tikru vyru masina yra Reno
Jonuxslt
4391
Su audi ne tu ieškai merginos, o merginos tavęs :D
|

