Audi A8 4.2 quattro - Nes taip pigiau

2011.07.02 Grisza
  • 100
16
Audi A8 4.2 quattro







Nuotraukos nėra
Anonimas 4878    
ka nevykeliai? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4883    
fuck you all bmw 316 kieme stovi nieko neryja nes neturiu pinigu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4963    
in your face turiu ziguli 1.6 su 140kw ir maziau negu 850kg svoriu tai kas kietesnis? ir ryja nuo 14 iki (begalybes)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4976    
Nusipirkit visi medalius... Ford galaxy MK3 3,6 modifikuotas variklis, 282 kW, 16l benzino ant 100 bet niekas nepaima, beveik 300 pasiimu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
#11 tai tu nuspirk medaly,turiu wolkswagen phaeton ir vazineju,3.2 benzinas 177kW ryja 14 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5111    
#10 Tai nusipirk medalį, turiu Pontiac 3,6l benzinas, 320AG 160kW rija 12l/100km ir vistiek važinėju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5116    
Turiu BMW 7 3.0 variklis 7l/100km
Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
turit bmw kad sakot dauk ryja manau jog neturit kad taip kalbat ir kuro sanaudos priklauso ne nuo automobilio markes o nuo to kaip tu su juo vaziuji. as ameniskai vairuoju bmw ir kulturingai vaziuojant telpu i 10 litru 100km.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
#7 maziau svajok svajokli :) parodykt kur taip yra, nebent tavo galvoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
3 masinos kurios niekada nebus geriausios audi vw bmw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Audi neciauso kai gazo paspaudi , AUDI BEST CAR IN PLANET
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
#1 nestumk ant BMW :)
Tikruolis 5470    
Tas autobusas, kuris važiuoja iš paskos, ,,srebia" daugiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
#2 taip, dvidesimt keturisLitru ryja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
:D 24Litru ryja
povilasq 5470    
kaip ir su betkuriuo bemvu :p
Grįžti į viršų