ka nevykeliai? ;D
Audi A8 4.2 quattro - Nes taip pigiau
Anonimas
4880
Anonimas
4885
fuck you all bmw 316 kieme stovi nieko neryja nes neturiu pinigu....
Anonimas
4965
in your face turiu ziguli 1.6 su 140kw ir maziau negu 850kg svoriu tai kas kietesnis? ir ryja nuo 14 iki (begalybes)
Anonimas
4978
Nusipirkit visi medalius... Ford galaxy MK3 3,6 modifikuotas variklis, 282 kW, 16l benzino ant 100 bet niekas nepaima, beveik 300 pasiimu.
Anonimas
5065
#11 tai tu nuspirk medaly,turiu wolkswagen phaeton ir vazineju,3.2 benzinas 177kW ryja 14 :)
Anonimas
5113
#10 Tai nusipirk medalį, turiu Pontiac 3,6l benzinas, 320AG 160kW rija 12l/100km ir vistiek važinėju.
Anonimas
5118
Turiu BMW 7 3.0 variklis 7l/100km
Anonimas
5141
turit bmw kad sakot dauk ryja manau jog neturit kad taip kalbat ir kuro sanaudos priklauso ne nuo automobilio markes o nuo to kaip tu su juo vaziuji. as ameniskai vairuoju bmw ir kulturingai vaziuojant telpu i 10 litru 100km.
Anonimas
5196
#7 maziau svajok svajokli :) parodykt kur taip yra, nebent tavo galvoj
Anonimas
5222
3 masinos kurios niekada nebus geriausios audi vw bmw
Anonimas
5470
Audi neciauso kai gazo paspaudi , AUDI BEST CAR IN PLANET
Anonimas
5471
#1 nestumk ant BMW :)
Tikruolis
5472
Tas autobusas, kuris važiuoja iš paskos, ,,srebia" daugiau...
Anonimas
5472
#2 taip, dvidesimt keturisLitru ryja
Anonimas
5472
:D 24Litru ryja
povilasq
5472
kaip ir su betkuriuo bemvu :p
|

