Atsisakyti - dar nereiškia nenorėti

2010.04.08 nobody
  • 414
26
sausainiai, atsisakyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
as tokius dbr valgau :P :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
eina naaaaaaaaaaaaa, net suskydau pamates paveiksleli.. ziauriai noriu tokiu sausainiu! :<
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Mm.. Maryland sausainukai.. Love it ;D
Spameris 5774    
Gaidelis skaniau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Kaip Gerai Kad Yra Maryland mmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
geras, kaip tik dabar šituos valgau :D fainei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
troskina mane :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
noriu tu sausainiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
tai jau tirkai blet!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Mano skaniausi sausainiai, bet sveciuose ir ju atsisakyciau is mandagumo ;}}}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
tai aišku, man kai svečiuose ką nors kartais pasiūlo, atsisakau tik iš mandagumo, o ne todėl, kad nenoriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Būtent!!!:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
noriu valgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
va cia tai tiesiai i 10
Kristea 5869    
Valgyt užsimaniau ;s
indigokid 5886    
Jo, a6 irgi manau kad čia Maryland. Dievų sausainiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Čia spėju ,,Maryland" sausainiai ;D
mes tokius per pamoką valgom ^^,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
m... seiles kaupiasi
Lukasas 5920    
Gaila,kad ne kokioj Afrikoj gyveni.Pamėgtum ne tik sausainius,bet ir trupinius.
Vyncas 5921    
Gaila, nlb sausainius mėgstu : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
#2 bet juk cia tik sausainukai :) mesyte skaniau gal atrodytu :)
wwestas 5921    
Gerai pasakyta :) +10 :) oj, nėra tiek... :S +5 tada :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Free cookies :D
Nyctereutes 5921    
noriu, labai skaniai atrodo :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
O taip :)
Grįžti į viršų